Problem z przeładowującym turbo

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
$iwy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 17:36
Lokalizacja: Prudnik (Opolskie)

Problem z przeładowującym turbo

Post autor: $iwy » ndz maja 09, 2010 09:31

Witam
Tak jak w temacie mam problem z przeładowującym T.Zacznę od tego iż przywiozłem auto z De T miało luz na wirniku z czasem się powiększył i słyszałem jak wirnik ocierał o muszlę.Dałem auto do znajomego,wyciągnął je i oddał firmie w której zawsze robi turbiny.Po kilku dniach odesłali,założył i było ok ok miesiąca po tym czasie zaczęło przeładowywać.W nerwach ok 2 tygodni temu zawiozłem Jemu auto wyciągnął T zawiózł na reklamację od ręki dali inne bo w tamtym niby była zatarta sztanga.Po założeniu zrobiłem ok 100 km i problem wrócił :grrr: już mam dość tego auta.Wczoraj znajomy zrobił mi logi tylko nie wiem jak je tu wkleić ;) jeśli będzie źle widać to proszę o czyjegoś e-maila to prześlę :/
Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc :panna:

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Awatar użytkownika
Dario84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1431
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 15:37
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: Dario84 » ndz maja 09, 2010 09:54

Podjedź do nas, na pewno uleczymy golfika ;)


CTR Tuning: CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA, MECHANIKA, ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA, HAMOWNIA GG:3995871 tel 693784122
Mój golfik: MK4 ASZ CTR
NASZE PRACE CTR: http://www.facebook.com/ctrtuning" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
$iwy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 17:36
Lokalizacja: Prudnik (Opolskie)

Post autor: $iwy » ndz maja 09, 2010 17:32

Byłem dziś u Mumina ;) w środę zobaczymy czy będzie w końcu jechał jak powinien :grrr:

Pozdr



lysy_86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 18:11
Lokalizacja: Słaboszewo

Post autor: lysy_86 » ndz maja 09, 2010 19:00

Witam. Jestem tutaj nowy. Zarejestrowalem sie na tym forum bo jestem posiadaczem GolfaIII 1,9 Tdi 110 KM a na mechanice nie znam sie w ogole. Wlasnie mam problem bo gdy jade 5 i dochodzi do 3 tys obrotow to jest takie delikatne szarpniecie i auto juz nie ma mocy. Co moze byc przyczyna czyzby turbina poszla czy filtr paliwa jest brudny?


Golf to jest to. Szacun

Awatar użytkownika
Dario84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1431
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 15:37
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: Dario84 » ndz maja 09, 2010 20:40

słynny notlauf, przyczyn moze byc wiele, trzeba diagnozowac


CTR Tuning: CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA, MECHANIKA, ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA, HAMOWNIA GG:3995871 tel 693784122
Mój golfik: MK4 ASZ CTR
NASZE PRACE CTR: http://www.facebook.com/ctrtuning" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości