Macie jakis pomysl na zatrzymanie osuwajacej sie szyby?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gixy
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pt paź 20, 2006 23:57
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Macie jakis pomysl na zatrzymanie osuwajacej sie szyby?

Post autor: gixy » czw maja 06, 2010 11:59

Czytalem na forum i mniej wiecej wiem jzu co sie moglo stac i jak sie za to wziac.Problem w tym ze dzis sie dowiedzialem ze musze jutro rano wyjechac w droge i raczej caly weekend mnie nie bedzie.Dzis wroce pozno i nie mam kiedy tego zrobic, a nie chcialbym gdzies zostawic auta z niedomknieta szyba(jeszcze od strony kierowcy..) Myslalem nad kawalkami szmatki irchowej miedzy uszczele a szybe-moze macie jakis inny pomysl lub ktos z Was juz to przerabial???(bo nie udalo mi sie nic znalezc przez szukajke)


kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » czw maja 06, 2010 13:01

na zapałki , albo jakies inne kliniki , miedzy szybe a uszczelke :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » czw maja 06, 2010 13:16

Taśma klejąca, najlepiej mocna i przeźroczysta. Zacząć z jednej strony szyby, do góry przez ramkę szyby aż na drugą stronę. Jeśli chcesz mieć pewność ze nikt nie będzie wchodził to demontaż tapicerki i wyparcie szyby od dołu.



gixy
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pt paź 20, 2006 23:57
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: gixy » czw maja 06, 2010 17:24

Dzieki chlopaki za wszystkie podrady chociaz ta tasma klejaca wydaje sie chyba najbardziej sensowna-sam o tym myslalem ale nie wiem czemu nie pomyslalem ze sa tez i szerokie-a wyszedlem z zalozenia ze waska taka najzwyklejsza nie sprawdzi sie..:) :rotfl:
Podpowiedzcie w takim razie jeszcze jedna rzecz- wpisywalem "demontaz tapicerki","zdjęcie tapicerki', "mechanizm szyby" ale albo nie zauwazylem albo nie ma..- jak ta tapicerke zdjac?Ppodejrzewam ze moga byc jakies sruby od spodu-ale pod mechanizmem otwierania od srodka? w klamce od zewnatrz-sa jakies ukryte? co by nie urwac niczego..Przy zdejmowani "ciagnac" ja delikatnie do siebie czy najpierw jakos w bok "zssuwac"? chyba ze ktos ma pod reka link do opisu zdejmowania to bede wdzieczny za podrzutke.


kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 92 gości