Zostalem oszukany przez forumowicza vwgolf.pl

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

males
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob lis 05, 2005 13:52
Lokalizacja: Sulechów

Post autor: males » ndz kwie 09, 2006 09:09

Tak tyloko nie wyrazalem zgody na zakaldanie pompy osobie ktora sie na tym niezna i nie ma o tym pojecia.



BruceLee30
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: pt lis 05, 2004 14:18
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: BruceLee30 » ndz kwie 09, 2006 09:16

males pisze:Sprzedalem temu gosciowi pompe kiedy sie go zpaytalem skad cieknie nie umial odpowiedziec wiec o co chodzi ? Njapierw mowi ze kapie potem cieknie poslal mi zdjecia skad cieknie, Podlanczal to sam wiec niech mi ktosp owie czy dobze to zrobil a po rozmowie z nim stwierdzam ze nie wie nawet o co chodzi. Czemu nei dal do mechanika poprostu jesli nei wie o co chodzi jesli go prosilem o numer tego pseudo mechanika to niemogl podac bo cos tam. Wiec moim zdaniem cos schszanil a teraz liczy na zwroty wiec sorki ale ja nie bede placil za czyjes bledy. Pozdrawiam

[ Dodano: Nie Kwi 09, 2006 00:32 ]
Wiec prosze wysluchac dwoch stron a nie jednej bo skoro bym byl oszustem bym nawet nie odpisal na te zazuty wiec proponuje pomyslec a nie z gory osadzac.
kolego ...........
proponuje zwroc kaske umowa byla jasna jak sie nabywcy nie bedzie podobala miales zwrocic kase wiec nie wiedze w czym problem nie wiazales umowy ze tylko mechanik ma ja wymienic
po 2 gie czym sie rozni kapie a cieknie ? przeciez jest do do bani i tyle oddaj mu kase i po sprawie



males
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob lis 05, 2005 13:52
Lokalizacja: Sulechów

Post autor: males » ndz kwie 09, 2006 09:41

A daj mi pewnosc ze on nei (nie przeklinamy, Kiler) USZKODZIŁ jesli to zagwarantujesz spoko nie ma problemu. Wogle po rozmowach z nim chlopak kreci wiec ja uwazam ze pompe on sam zepsul a jak sie go pytalem czy sprawdzil glupi oring ktory kosztuje groszowe sprawy to nei wiedzial co mowic wiec powiec czemu ja mam byc w plecy ? Pozdraiwam
Ostatnio zmieniony ndz kwie 09, 2006 10:25 przez males, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
cartonik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: czw lut 09, 2006 18:14
Lokalizacja: Mszana Dolna
Kontakt:

Post autor: cartonik » ndz kwie 09, 2006 10:21

A skad Ty wiesz ze ja sie na Tym nie znam Napisałes mi Wyraznie ze Trzyma Cisnienie i niewiesz czy jest do Konca Sprawna Owszem Trzyma Cisnienie ale z niej Cieknie!! Nie zasłaniaj sie Tym ze Ja o Tym pojecia nie mam Bo Popmpe załozyc Kazdy Potrafi!! A Pozatym o czym Ty wogole mówisz zastanów sie zanim cos piszesz!!

[ Dodano: Nie Kwi 09, 2006 10:29 ]
Ty sam Krecisz Co mnie to interesuje co trzeba Wymienic ja Kupuje i wymagam Cieknie z niej i Tyle!!Owszem ja sie nie znam na Mechanice ale Wymieniłem Filter , Sróby podkładki , i opaski na przewody a wiec nie rób ze mnie takiego Durnia Bardzo Cie Prosze To Co powiedzieli mi w Sklepie To Kupilem!!



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » ndz kwie 09, 2006 11:29

Witam Panowie i pozwole sie wtracic... sam robilem drobny interes z cartonikiem i moge potwierdzic ze to rzetelny chlopak... trzymam jego strone... warunki transakcji byly ustalone od poczatku... jesli cokolwiek sie nie bedzie podobalo to zwrot i tyle... wiec males to ty lecisz w ch..... lezala dlugi czas na polce wiec jak mozesz zagwarantowac ze nie cieknie podczas pracy? skad to wiesz ? bo nie ciekla 10 lat temu jak byla w aucie... ??? materialy sie starzeja... a wiesz na co mi ta pompa wyglada? na totalny zlom! Wyglada jakby byla zewnetrznie uszczelniana jakims lepikopodobnym czyms... bo nie powiesz mi ze zostala tak usmarowana podczas konserwacji i do tego tak przypadkowo na laczeniu... a tak szczerze co cartonik mogl spie..... przy zakladaniu? Przeciez tam sie przykreca 4 przewody i wpina wtyczke... znalazles na kolege haka ze nie do konca sie zna i jedziesz non stop na tym koniu... co on ci ma ekspertyze bieglego przedstawic? Cartonik jak zostaniesz z ta pompa to podeslij ja do mnie... sprubujemy z nia cos zrobic zebys mogl jezdzic... pozdro



Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » ndz kwie 09, 2006 11:30

males pisze:A daj mi pewnosc ze on nei jesli to zagwarantujesz spoko nie ma problemu. Wogle po rozmowach z nim chlopak kreci wiec ja uwazam ze pompe on sam zepsul a jak sie go pytalem czy sprawdzil glupi oring ktory kosztuje groszowe sprawy to nei wiedzial co mowic wiec powiec czemu ja mam byc w plecy ? Pozdraiwam
Z zapisu GG wyczytalem ze pompe ogladal juz mechanik i stwierdzil ze pompa juz zajezdzona (a ty chcesz oring wymieniac), po drugie nie do tego auta a cartonik pytal czy bedzie pasowac do niego wiec o co sie czepiasz.. wiec wina lezy po twojej stronie

Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

greg

Post autor: greg » ndz kwie 09, 2006 11:44

males pisze:Tak tyloko nie wyrazalem zgody na zakaldanie pompy osobie ktora sie na tym niezna i nie ma o tym pojecia
to trzeba było zastrzec to w umowie - że zwrot pod warunkiem że zrobi to mechanik, a nie zwrot jeśli okaże się ze nie jest dobra
cartonik pisze:zalozysz jak bedzie git to ok cos nie tak to zwracam kase i tyle
napisałeś założysz a nie że mechanik założy - ja bym to na miejscucartonik, zrozumiał że mam to ja założyć a nie mechani. Proste no nie?

[ Dodano: Nie Kwi 09, 2006 11:48 am ]
jak by nie patrzyłmales, każdy z nas w tym przypadku czułby się oszukany i dlatego trzymamy stronęcartonika



males
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob lis 05, 2005 13:52
Lokalizacja: Sulechów

Post autor: males » ndz kwie 09, 2006 12:16

widze ze wszyscy twierdza ze to moja wina wiec przyjelem zwrot i niechcem nikogo oszukac. Pozdrawiam.

[ Dodano: Nie Kwi 09, 2006 12:17 ]
kamilW moze spr. bys ta pompe czy sie nadaje do czegos ?



BruceLee30
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: pt lis 05, 2004 14:18
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: BruceLee30 » ndz kwie 09, 2006 12:20

males pisze:widze ze wszyscy twierdza ze to moja wina wiec przyjelem zwrot i niechcem nikogo oszukac. Pozdrawiam.

[ Dodano: Nie Kwi 09, 2006 12:17 ]
kamilW moze spr. bys ta pompe czy sie nadaje do czegos ?
i wsio o k!



greg

Post autor: greg » ndz kwie 09, 2006 12:22

males, czyli zostajesz oczyszczony z zarzutów??? cartonik, jak kasa dojdzie daj na forum znać że jest wszytsko ok - wtedy na majówce wypijcie browarka na zgodę i wszyscy bedą heppy :bigok:



Awatar użytkownika
VWąski
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: czw paź 13, 2005 20:15
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: VWąski » ndz kwie 09, 2006 12:30

chciałem dać propo, ale widze że już nieaktualne :)
jak to mówią: peace and love ! :partyman:
i tak 3mać!
szakunec i uczciwość panowie
:bigok:


:wazup: :weedman:

..::NIECH MOC GOFERÓW BĘDZIE Z WAMI::..

Awatar użytkownika
cartonik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: czw lut 09, 2006 18:14
Lokalizacja: Mszana Dolna
Kontakt:

Post autor: cartonik » ndz kwie 09, 2006 12:33

Hehehe no dobra dzieki za wszystko wszystkim dam znac jak kasa dojdzie i wszysto Ok :D :D ale borawarek to mało Trzeba bedzie Flaszeczke Wypic albo cos przypalic Tymczasem pozdro Dla wszystkich :D:D :bajer: :bajer: :bajer:



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » ndz kwie 09, 2006 13:09

males pisze:kamilW moze spr. bys ta pompe czy sie nadaje do czegos ?
moge ja obejrzec ale nie mam jej jak sprawdzic na szczelnosc... nie mam samochodu do ktorego moglbym ja zalozyc ani stanowiska do testowania :) A daleko jest ten Sulechow od bielska?



Sułkowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr kwie 05, 2006 11:51
Lokalizacja: KRapkowice
Kontakt:

Post autor: Sułkowski » ndz kwie 09, 2006 13:12

Rozumiem malesa...Cartman powininen to jakos uzasadnic itp itd... i jak cartman to zakladal to nie dziwie ze cieklo moze nie dokrecil ?? he he



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 441 gości