Skrzynia biegów ATH mk2 1.8 RP

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Dystans6
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 03, 2005 23:57
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Skrzynia biegów ATH mk2 1.8 RP

Post autor: Dystans6 » pn kwie 26, 2010 23:14

Witam jakiś czas temu w dzień zrobilem 1 tys km ok 12 godzin jadac i an autostradzie tam polecialem zeby sprawdzic osiagi przy okazji 200 ale przez ok 1,5 minuty tylko i odpuscilem szkoda mi silnika bylo.Ale do rzeczy zajechalem juz bylo pozno rano wstaje otwieram maske i widze ze na skrzyni jest nawet sporo oleju tu przy takim czarnym koreczku (chyba odpowietrznik) patrze ze kapal po skrzyni na polos z polosi obracajacej walilo po nadkolu i kole moze ok 0,5l ucieklo moze mniej sam nei wiem . Jak teraz sprawdzic poziom oleju czy jest wogole a jak juz to jaki olej dolać czy wymienić lepiej całość? i jak to zrobić wszystko i jaka mogła być przyczyna że uciekl ten olej .Dodam że napewno nie cieknie na przegubach bo dobrze to obejrzalem no i biegi i samochod chodzi normalnei jak wczesniej nic sie nie dzieje



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn kwie 26, 2010 23:19

Dystans6 pisze:przy okazji 200
ladnie Ci licznik przekłamuje :)
Dystans6 pisze:Jak teraz sprawdzic poziom oleju
szukajka nie gryzie....

moim zdaniem miales nadmiar troszke oleju... tez tak kiedys mialem.. wlałem więcej jak potrzeba.. wylało sie przez ten odpowietrznik.. i pozniej było ok.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości