[MK1] Jak zwiększyć pochylenie kół (negatyw) w przedzie

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
cegiel1989
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: wt wrz 04, 2007 22:28
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Kontakt:

[MK1] Jak zwiększyć pochylenie kół (negatyw) w przedzie

Post autor: cegiel1989 » wt kwie 20, 2010 21:42

Witam
Jakim sposobem zwiększyć negatyw /\ przedniego koła w golf/caddy mk1 ponieważ wystaje mi fela za obrys i chcę ja tym sposobem schować, a oryginalna regulacja jest bardzo mała

Czekam na jakieś ciekawe propozycje


[( o )]=======VW=======[( o )]

Awatar użytkownika
cegiel1989
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: wt wrz 04, 2007 22:28
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Kontakt:

Post autor: cegiel1989 » śr kwie 21, 2010 15:56

marianmk2 pisze:cegiel1989, pomyslałes o tym że będzie ci zżerało opony w trybie natychmiastowym??
Możesz to w jakims stopniu zrobic popuszczając 2 sruby na klucz 19 trzymające amortyzator na zwrotnicy i popchnąc zwrotnice w strone silnika..po czym przykręcic je...
co do zdzierania opon to znaczenie ma jeszcze jak ustawię zbieżność, pisałem ze oryginalne regulacje są za małe, na tych śrubach przestawiłem już maksymalnie


[( o )]=======VW=======[( o )]

Awatar użytkownika
Ł-u-k-a-s-z
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: śr lip 08, 2009 17:40
Lokalizacja: CHRZANÓW/Regulice

Post autor: Ł-u-k-a-s-z » śr kwie 21, 2010 22:48

marianmk2 pisze:pomyslałes o tym że będzie ci zżerało opony w trybie natychmiastowym??
przy dobrej zbieżnosci tak szybko nie bedzie :chytry:



Awatar użytkownika
Ł-u-k-a-s-z
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: śr lip 08, 2009 17:40
Lokalizacja: CHRZANÓW/Regulice

Post autor: Ł-u-k-a-s-z » czw kwie 22, 2010 07:18

marianmk2 pisze:będzie ci zżerało opony w trybie natychmiastowym??
mi chodziło o to ze tak szybko nie zbierze, wiadomo ze taka oponka to wiecej jak 2sezony w normalnym stanie nie wytrzyma :grin: ,ja miałem negatyw w malcu i przy dobrej zbieżnosci nie było tak zle



Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: herbiasty » czw kwie 22, 2010 10:53

cegiel1989, sciag gwint i rozpiluj "fasolki" zeby sruba mogla glebiej wchodzic i po sprawie .. musle ze 1mm zalatwi sprawe :)

[ Dodano: 22 Kwi 2010 10:55 ]
marianmk2, ja mam na pzodzie negatyw po 1,7* i przy ostrym stacie po sladach widac ze zewnetrzna czesc bieznika prawie sie nie palui :D jednak jak zbieznosc jest O.K czyli na bieznosc to jakos straasznie szybko gum nie zje.


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości