końcówki wtryskiwaczy 216 wyniki ile dają

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

konstant
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 17:03
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: konstant » wt kwie 20, 2010 16:48

castillo20 pisze:Plus dla ciebie że przynajmniej skończyłeś zakładać nowe tematy, ale szukajki to ty dalej nie opanowałeś :) Więc tak ja też mam ALH 90 koni i też miałem wcześniej chiptuning przed wtryskami i nadal tak jeżdżę bez korekty już prawie rok. W ALH nie trzeba koniecznie robić tej korekty bo kąt wtrysku wybitnie się nie zmienia więc możesz jeździć są jednak minusy takiej jady bez korekty. Po pierwsze przy pełnym bucie dymi, ale to akurat różnie bywa w każdym aucie inaczej. Po drugie możliwe, że moment obrotowy będzie tak ustawiony że padnie ci szybko sprzęgło tak jak u mnie :) Po trzecie jak zrobisz korektę to zapewne jeszcze trochę koni ci przybędzie. Daję ręke obciąć że byłeś u jakieś tunera co robi gotowce a więc jak zawitasz do jakiegoś poważnego zakładu to niestety korekty tańszej ci nie zrobią tylko od początku cały program czyli drożej wyjdzie no chyba że chcesz wracać do tego mega tunera z allegro to szybko auto ci padnie.
U porzadnych tunerow np. w Dynosofcie jesli zrobil bym program a w pozniejszym czasie dolozyl wtryski to korekta jest za darmo.
W Comsporcie jest chyba podobnie.



Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » wt kwie 20, 2010 18:05

W Comsporcie jest chyba podobnie.
u nich napewno
:green_fuck: :green_fuck: :green_fuck: :green_fuck: :green_fuck: :green_fuck: :green_fuck:
konstant pisze:U porzadnych tunerow np. w Dynosofcie jesli zrobil bym program a w pozniejszym czasie dolozyl wtryski to korekta jest za darmo.
nie wydaje mi się, każdy tuner będzie chciał coś za dostrojenie - chyba że wtryski kupowane u tunera i w cenę wliczone strojenie


Obrazek

Awatar użytkownika
bradley
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: czw paź 02, 2008 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Katowice

Post autor: bradley » wt kwie 20, 2010 19:21

konstant pisze:W Comsporcie jest chyba podobnie.
Za 400zl to masz korekte :D Chyba, ze kupowales u nich wtryski to za darmo a pewnie wyjdzie na to samo jak sam bys kupil i zrobil korekte :)
A jak zrobisz jakas hybryde turbo, fmic, wtryski itd. to cena promocyjna na program nie obowiazuje, chyba wiadomo dlaczego.


VW Vento 1.9TDI 1Z++ :)
[i]Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0[/i]

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt kwie 20, 2010 20:03

dlatego na poczatek trzeba załozyc wydajniejsze wtryski (to podstawa tuningu TDI VP) a potem jechac na program



Robertoo88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 14:13
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

Post autor: Robertoo88 » wt kwie 20, 2010 23:54

ja bylem w takim serwisie BOSCH i tam mi zmianiano opragramowani... hmm ja juz z tego caly glupi jestem :P nie wiem juz nic



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » śr kwie 21, 2010 08:58

ja bylem w takim serwisie BOSCH i tam mi zmianiano opragramowani... hmm ja juz z tego caly glupi jestem :P nie wiem juz nic
moze Ci VAGiem sprawdzali parametry a nie zmieniali oprogramowanie w sterowniku :) :helm:



Robertoo88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 14:13
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

Post autor: Robertoo88 » śr kwie 21, 2010 10:30

zosatal zmieniony bo teraz jest wiekszy moment obrotowy :) nie bylem sprawdzic na hamowni ale ja dlugo jezdzilem jak mialem 90KM a teraz jest duzo mocniejszy czyli napewno zostalo zmienione opragramowanie



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » śr kwie 21, 2010 12:23

Robertoo88 pisze:ja dlugo jezdzilem jak mialem 90KM a teraz jest duzo mocniejszy czyli napewno zostalo zmienione opragramowanie
:crazy:



Awatar użytkownika
bradley
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: czw paź 02, 2008 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Katowice

Post autor: bradley » śr kwie 21, 2010 13:45

cowboy pisze:Robertoo88 napisał/a:
ja dlugo jezdzilem jak mialem 90KM a teraz jest duzo mocniejszy czyli napewno zostalo zmienione opragramowanie


:crazy:
A nie uwazasz, ze jezdzi lepiej bo zmieniles wtryskiwacze? :rolleyes:


VW Vento 1.9TDI 1Z++ :)
[i]Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0[/i]

Robertoo88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 14:13
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

Post autor: Robertoo88 » śr kwie 21, 2010 13:57

bradley, ja jeszcze nie zmienilem wtryskiaczy ;)
ja wlasnie mysle nad tym zeby wymienic:) tylko ja chce wiedziec czy jest koniecznosc zmiany opragramowania przy zmianie wtryskiwaczy :) bo ja juz zem zmienil opragramowanie :)



Awatar użytkownika
Castillo
Beatmeister
Beatmeister
Posty: 343
Rejestracja: pt sty 30, 2009 15:19
Lokalizacja: Gryfów Śląski

Post autor: Castillo » śr kwie 21, 2010 16:37

Dobra przyjmujemy, że masz ten program wgrany, bo skoro jest moc to na pewno masz. Program = chiptuning . Więc po założeniu wtrysków tak jak pisałem już, możesz jeździć bez korekty tylko, że będzie dymił przy pełnym bucie oraz jest zagrożenie dla słabego sprzęgła jakie posiada ALH, ale poza tym nic nie powinno się stać. Jak masz kasę to jedź na korektę programu to ci to ładnie wszystko ustawią
Ostatnio zmieniony śr kwie 21, 2010 16:37 przez Castillo, łącznie zmieniany 1 raz.



grzegorzp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: pt sie 15, 2008 11:48
Lokalizacja: warszawa - rembertów

Post autor: grzegorzp » śr kwie 21, 2010 17:22

Cowboy uprzątnij te pogaduchy



Awatar użytkownika
DjCobretti
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 19:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DjCobretti » czw kwie 22, 2010 00:24

Mam pytanko, jakie wtryski do AAZ??



Awatar użytkownika
inhoss
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 11:28
Lokalizacja: szczytno/warszawa

ahu + 216 seryjny soft

Post autor: inhoss » pn maja 10, 2010 21:18

witam, wrzuciłem do swojego golfa mk3 silnik ahu wtryski 216 farateli bosio, na razie bez chipa wypluł na hamowni 119,6km i 273NM, :) nie wiem czy robić czip i ile on da :) oto wykres: Obrazek
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... dbbd1.html



Zablokowany

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości