Bendix mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
VWred
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 21:21
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Bendix mk2

Post autor: VWred » śr kwie 05, 2006 22:55

Witam mam pytanie czy te dwie blaszki zaznaczone na zdjęciu to tą jak to powiedzieć ten sam obwód czy nie?? Bo złamała sie jedna blaszka a do niej był podłaczony kabelek i nie wiem czy mozna go wpiąć w tą druga blaszke czy cos kombinowac czy tez zmienić bendix`a Dzięki za pomoc.
http://img154.imageshack.us/img154/2986/hpim15325gy.jpg



mieczus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 192
Rejestracja: śr lip 27, 2005 00:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: mieczus » śr kwie 05, 2006 23:11

Jesli masz omomierz (znajduje sie on nawet w takich tanich miernikach uniwersalnych) to sprawdz przejscie, jesli pokaze zero lub pojedyncze ohmy tzn ze to ten sam pkt elektryczny.


mieczus

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » śr kwie 05, 2006 23:32

Tak nie sprawdzi bo elektromagnes w bendixie ma wlasnie pojedyncze ohmy... ale z tego co widze da sie to odratowac... oczysc to co zostalo z blaszki i przylutuj do tego kawalek kabelka zakonczonego meskim konektorkiem... zlacz orginalny z nowym i frugo... nie bedziesz musial nic wymieniac... a ten drugi to masa... wiec jak podlaczysz i przekrecisz stacyjke to wiesz co sie stanie... pozdro



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » czw kwie 06, 2006 04:10

KamilW, nie podważam Twojej opini, ale czy ten drugi konektor to na pewno masa? Wydawało mi się, że bendix masę ma z obudowy. Nie bardzo wiem do czego by to mogło być, ale może to zapasowe jakieś jest? Sprawdzić nietrudno."Kawałek" kontrolki i już wszystko jasne.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 498 gości