napęd radia mfd w golfie IV

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

luka260882
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 16:20
Lokalizacja: kraków

napęd radia mfd w golfie IV

Post autor: luka260882 » sob kwie 17, 2010 16:39

czesc wszystkim! mam pytanie-czy istnieje możliwośc wymiany napędu w radionawigacji mfd ?jeśli tak, to nie orientujecie się, gdzie to można kupić w krakowie,ile to mniej więcej kosztuje i czy potrzebne jest do tego napędu jakieś nowe oprogramowanie? z góry dzięki za odpowiedź
Ostatnio zmieniony sob kwie 17, 2010 16:44 przez luka260882, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
makeć
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: sob sie 04, 2007 12:10
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Post autor: makeć » ndz kwie 18, 2010 12:45

można wymienić, ale na ten sam i z tym samą soczewką, a nie jest to taka zwykła jak w normalnym CDromie. Sama soczewka kosztuje w granicach 150 pln i troszkę trzeba się naszukać. Jakiś czas temu widziałem na alledrogo napęd do mfd za jakieś 200 pln, jeśli byłby sprawny to super.
pozdrawiam
ps. jesli masz wyjęty napęd to zerknij na symbol soczewki i podaj, jeśli możesz podaj też wersję nawigacji.


Moje aktualne wersje VCDS V2: ADAKO 23.3.1 (PL) i 23.3.1 (EN).

Awatar użytkownika
jacco
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 512
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:07
Lokalizacja: village
Kontakt:

Post autor: jacco » pn kwie 26, 2010 13:27

przyłącze sie do pytania :bajer: mam mfd "b" z alegro kupiłem mfd "c" widząc że przestała czytać płyty :helm: ale mysle wyczyszcze laser i bedzie git.przyszła paczka laser wyczyszczony podłączona została do samochodu ii....mam tylko płyte z wersji "b" i teraz pytanie czy "c" bedzie ja czytać czy nie bo wyswietla napis ze nie moze czy problem tkwi w czyms innym...jesli tak to czy moge przełożyc naped ze swojej "b" do "c" może to by było rozwiązanie tylko po zdjęciu pokryw na pierwszy rzut oka to troche sie róznią moja "b" jest z wyjmakami :bajer:


Obrazek
Obrazek
Obrazek

moja starsza wersja a w środku wygląda jak nówka w porównaniu z "c"
Ostatnio zmieniony pn kwie 26, 2010 15:51 przez jacco, łącznie zmieniany 1 raz.


www.monsterz-tt.de
Obrazek
LIFES TOO SHORT TO DRIVE A SHITTY CARS!!

Awatar użytkownika
makeć
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: sob sie 04, 2007 12:10
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Post autor: makeć » wt kwie 27, 2010 07:17

C to już DX, nie przeczyta mapki z B (non DX), no i na odwrót.
B to zwykły napęd, no i jest "wolniejsza".
Pozdrawiam


Moje aktualne wersje VCDS V2: ADAKO 23.3.1 (PL) i 23.3.1 (EN).

Awatar użytkownika
jacco
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 512
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:07
Lokalizacja: village
Kontakt:

Post autor: jacco » wt kwie 27, 2010 08:12

mapke juz mam :bajer: ale i tak nie czyta :grrr: dziwnie sie zachowuje ten napęd w starej wersji jak wrzuciłem płytke to było słychać ze coś tam pracuje tu wrzucę to raz wyda odgłos i póżniej tylko co jakiś czas :-k


www.monsterz-tt.de
Obrazek
LIFES TOO SHORT TO DRIVE A SHITTY CARS!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości