silnik mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
szarik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt mar 13, 2009 21:47
Lokalizacja: Chorzow
Kontakt:

silnik mk3

Post autor: szarik » wt kwie 13, 2010 23:20

panowie mam pytanie czy do mojego golfa mk3 1.4 podejdzie mi silnik z polo 1.4 z roku 97 oraz mam pytanie czy wejdzie mi tam gdzies silnik wiekszy niz 1.4 bez jakiego kolwiek przerabiania ??



Awatar użytkownika
smateusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pt lis 14, 2008 11:09
Lokalizacja: Poznań / Tarnowo Podg.

Re: silnik mk3

Post autor: smateusz » śr kwie 14, 2010 09:01

szarik pisze:panowie mam pytanie czy do mojego golfa mk3 1.4 podejdzie mi silnik z polo 1.4 z roku 97 oraz mam pytanie czy wejdzie mi tam gdzies silnik wiekszy niz 1.4 bez jakiego kolwiek przerabiania ??
Zapewne nie. Nie mozna tak sobie wymontowac silnika i wsadzic w jego miejsce innego wiekszego, bez jakichkolwiek zmian...



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr kwie 14, 2010 09:24

szarik, tematów o swapie silników jest mnóstwo. Przy większych lub mniejszych nakładach możesz włożyć każdy silnik z mk3 lub aut podobnych, ale łatwo wychodzi tylko włożenie takiego samego silnika, bo wówczas odpadają kombinacje z elektryką, konieczność ew. zmiany skrzyni, osprzętu, zawieszenia silnika itd. Użyj wyszukiwarki. Zamykam.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 330 gości