po podlaczeniu alarmu auto nie chce odpalic.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

oskarn20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 11:22
Lokalizacja: gdansk

po podlaczeniu alarmu auto nie chce odpalic.

Post autor: oskarn20 » czw kwie 08, 2010 21:12

witam robilem kapitalny remont silnika mk4 1.6 benzyna poskladalem i auto chodzilo przez 5 dni wszystko ok. kupilem alarm i dalem do podlaczenia niby specjaliscie po podlaczeniu alarmu auto nie odpala. podejrzewam ze problem jest z elektryka. komputera nie da sie podlaczyc a pali sie bezpiecznik od czujnika pedalu sprzegla f5 chyba. chcial bym zaznaczyc ze specjalista z certyfikatem zrobil to po wypiciu 0.5 litra wodki. prosze o pomoc bo jestem strasznie wku... :) dzieki



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » czw kwie 08, 2010 21:19

oskarn20 pisze:chcial bym zaznaczyc ze specjalista z certyfikatem zrobil to po wypiciu 0.5 litra wodki. prosze o pomoc bo jestem strasznie wku... :) dzieki
A kto Ci w tym wypadku pomoże?Popiprzył coś z przewodami i tyle,do niego jedz na reklamacje,ale wódki mu nie dawaj już...



oskarn20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 11:22
Lokalizacja: gdansk

Post autor: oskarn20 » czw kwie 08, 2010 21:35

no wiem tylko poprostu on sie upil jak mnie nie bylo zostawilem mu auto. wiesz no moze ktos ma pojecie co moglo spowodowac takie objawy. to ze pomylil jakies kable to nawet i ja moge sie domyslec mi chodzi czy ktos wie co sie moglo stac ktos kto ma pojecie o elektryce inaczej bym tu nie pisal. reklamacja jest siedzial dzisiaj caly dzien i robil ale nic z tego. alarm jest osobny zakupiony za 400zl z domykaniem szyb,



Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » czw kwie 08, 2010 21:36

oskarn20 pisze:specjalista z certyfikatem zrobil to po wypiciu 0.5 litra wodki
pogratulowac dla fachowca i dla ciebie że mu powierzyłeś auto :panna:

[ Dodano: Czw Kwi 08, 2010 21:37 ]
oskarn20 pisze:wiesz no moze ktos ma pojecie co moglo spowodowac takie objawy
powódów może być 1000 jak nie lepiej, skąd my to mamy wiedzieć co on tam sknocił??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 439 gości