2 pytania po zmianie na jednomas

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

davidson6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt kwie 10, 2009 19:34
Lokalizacja: WLKP

2 pytania po zmianie na jednomas

Post autor: davidson6 » czw kwie 08, 2010 16:37

Witam wczoraj włożyłem do mojego golfa jednomas plus sprzegło od g60 i wszystko cacy zero drgawek tylko 2 rzeczy mnie nie pokoją:
1 jak jade na biegu bez dodawania gazu to słychac jakis dzwiek nie wiem jak to nazwac grzechotanie ale powyzej 1500 obrotów juz tego nie słychac(moze to sprzegło głśniej chodzi?) nie wiem czy sie tym martwic

2jak mam wbity bieg i puszczam sprzegło to w pewnym momecie słysze jak by cos szurało a jak auto juz rusza to przestaje co to moze byc ?
dodam ze sprzegło nowe
pzdr



Awatar użytkownika
antojuja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: pn lut 16, 2009 19:23
Lokalizacja: Konin/WLKP
Kontakt:

Post autor: antojuja » czw kwie 08, 2010 19:08

odpowiem odrazu na dwa pytania - lozysko oporowe, u mnie po zmianie na jednomas bylo podobnie, teraz jakos ucichlo a minely 3 mies,



davidson6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt kwie 10, 2009 19:34
Lokalizacja: WLKP

Post autor: davidson6 » czw kwie 08, 2010 19:38

to moze musi sie w jakims sensie dotrzec wiesz w poniedzialek jade na niemcy i nie chciałbym zeby spotkała mnie jakas nispodzianka. jeszcze jedno pytanko jakiej firmy było montowane org sprzęgło do golfa bo ja mialem luka i nie wiem czy to juz drugie



Awatar użytkownika
italiano_83
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 11896
Rejestracja: śr gru 03, 2008 21:21
Lokalizacja: NL/Zeeland
Auto: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA Turbobenzina
Silnik: 1.4T

Post autor: italiano_83 » czw kwie 08, 2010 19:49

davidson6
Pozwolę się podpiąć pod temat :helm:
Czy byłby ktoś tak łaskawy i zrobił filmik jak działa taki zestaw- na wciśniętym sprzęgle i bez. Na forum temat ten, jest rozpracowany, jest wiele opinii, jedni twierdzą, że wszystko chodzi cicho inni mówią o brzęczących sprężynach, ale każdy z nas inaczej może to interpretować. Będę wdzięczny za jakiś filmik :bigok:


Było MK4 1.9 TDI ALH Generation 151PS 309Nm Techno blue metalic Obrazek

Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir Turbo Benzina 170PS 250Nm

Ducati Monster 696+


Obrazek

davidson6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt kwie 10, 2009 19:34
Lokalizacja: WLKP

Post autor: davidson6 » czw kwie 08, 2010 20:05

italiano_83, ja mam taki zestaw i na luzie silnik pracuje równo nic nie szarpie przy wciśnietym sprzęgle czy też nie nie ma żadnej róznicy nic nie hałasuje dopiero jak juz jade na niskich obrotach to tak cos "hrapąsi" ale mysle ze sie jakoś to "dotrze" a tak to sprzęgło masełko



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 185 gości