Chromowane nakładki na grill

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Roxior
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 00:33
Lokalizacja: Łódź

Chromowane nakładki na grill

Post autor: Roxior » pn mar 01, 2010 17:53

Witam, od razu mowie, że nie jestem fanem dodawanie elementów chromowanych do samochodu, typu dekielek paliwa, rygielki, klamki itp :P
Jednak myślę, ze chromowane paski na grill w granatowym metaliku w Golfie, będą się ładnie prezentować, a zarazem rozświetli przód Golfika : )

W związku z tym mam kilka pytań, bawił się ktoś dokładający listewki, jakieś porady, przemyślenia?

Zastanawiam się czy brać np tanie nakładki za 25zl CLICK Czy kupić droższe CLICK

Co o tym sądzicie? Warto przepłacać za kawałek plastiku? Nie odpadnie to po pierwszym myciu ? :p
Ostatnio zmieniony pn mar 01, 2010 17:55 przez Roxior, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
passeo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr lut 03, 2010 09:05
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: passeo » sob mar 27, 2010 11:30

Roxior, zbieram sie do zalozenia tych za 25 zl.
Jak kupie to sie pochwale fotkami ;)
Te drozsze... bez sensu...



Tomek77-89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: wt lip 01, 2008 21:51
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Tomek77-89 » sob mar 27, 2010 12:07

Mi osobiście się takie coś nie podoba :)
Jeśli chcesz mieć to dobrze zrobione polecam ci te ze stali. Zwykłe z plastiku po 1 zimie stracą efekt :bigok:



Awatar użytkownika
Maximus-83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 526
Rejestracja: sob cze 20, 2009 23:29
Lokalizacja: Neutomischel (Wlkp)
Kontakt:

Post autor: Maximus-83 » sob mar 27, 2010 13:41

Lepiej dołożyć do metalowego zestawu. Plastik po jakimś czasie zacznie się rozwarstwiać.


Obrazek

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » sob mar 27, 2010 14:02

Tomek77-89 pisze:Mi osobiście się takie coś nie podoba :)
Jeśli chcesz mieć to dobrze zrobione polecam ci te ze stali. Zwykłe z plastiku po 1 zimie stracą efekt
Maximus-83 pisze:Lepiej dołożyć do metalowego zestawu. Plastik po jakimś czasie zacznie się rozwarstwiać.

e tam, ja miałem te tanie plastikowe chyba ze 2 zimy i do tej pory się dobrze trzymają i się świecą :green_fuck: ,


Roxior,

wierz mi że nie ma co tego zakładać, po jakimś czasie na pewno Ci się to znudzi, na początku też mi się to podobało, ale w tym roku to wywaliłem,

jeżeli już chcesz to zakładać, to w komplecie jest taśma 3m, trzyma bardzo mocno, jak raz przykleisz to już będzie i będzie, myjką ciśnieniową myję często i nawet tego nie rusza, a jak pisałem świeci się do dziś,
jedynie co wcześniej wiadomo umyj grill i odtłuść np benzyną ekstrakcyjną ,

149 zł w życiu bym za takie paski nie dał :bajer:



Awatar użytkownika
Włodary88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 626
Rejestracja: pn sie 10, 2009 15:50
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Włodary88 » sob mar 27, 2010 19:01

najlepiej kup w motoryzacyjnym zwykłe taśmy chromowane sprzedają je na metry i są dostępne w różnych szerokościach wyjdzie cię jakieś 12 zł a efekt identyczny jak te z aukcji sam tak robiłem jak mi koleś w audi grill połamał :PP elegancko się wszystko trzymało ale powiem ci szczerze że najlepiej grill i znaczek wygląda w czarnym macie :) a te paski zalatywały mi agro :)


Obrazek
Jesteś z Płocka lub okolic koniecznie zajrzyj!!
Sprzedam : SCHOWEK (BOX) CD FISCHER VW GOLF 4 BORA PASSAT B5

Yaro1981
Forum Master
Forum Master
Posty: 1621
Rejestracja: ndz mar 01, 2009 13:17
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Yaro1981 » sob mar 27, 2010 20:03

jak chrom to tylko prawdziwy w starych samochodach oki lub fabryczny a nie jakies pseudo podobne nakładki w nowych samochodach co w nich jest wiecej plastiku niz blachy to juz zalatuje wsią a taśma chromowana to juz druciarstwo . golf sam w sobie juz jest ładny nie potrzebne mu takie zabiegi pseudo upiekszajace lepiej bys ta kase na co innego przeznaczyl


[url=http://www.ratlook.pl][img]http://images31.fotosik.pl/364/d5ade2bfa65858dd.gif[/img][/url]

Roxior
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 00:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Roxior » pn mar 29, 2010 15:14

Dzięki wielkie za treściwe opinie, pomyślę jeszcze i podejmę decyzje.

Jak to jest z ewentualnym demontażem? Ori lakier będzie cały, nic się mu nie stanie ?



Awatar użytkownika
Włodary88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 626
Rejestracja: pn sie 10, 2009 15:50
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Włodary88 » pn mar 29, 2010 15:21

jeśli był w dobrym stanie i ori to nie :P tylko klej będziesz musiał usuwać benzyną albo spirytusem


Obrazek
Jesteś z Płocka lub okolic koniecznie zajrzyj!!
Sprzedam : SCHOWEK (BOX) CD FISCHER VW GOLF 4 BORA PASSAT B5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości