Miekkie sprężyny obniżajace.

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

lepiarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 13, 2010 13:34
Lokalizacja: wwa

Miekkie sprężyny obniżajace.

Post autor: lepiarz » czw mar 25, 2010 23:59

Witam. Czy jest możliwe gdzies dostanie jakis miekkich spreżnych na których obnize auto nie dużo. Miałem już kiedy czerwone sprezyny w poprzednim aucie to nie dało sie tym jezdzic. Teraz chciałbym obnizyc troche jednak licze na jakis komfort z jazdy. Chodzi o golfa III variant

Pozdrawiam.



enzo2211
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 596
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 12:42
Lokalizacja: Gidle ERA
Kontakt:

Post autor: enzo2211 » pt mar 26, 2010 00:17

Kup Weiteca. Z tymi miałem styczność i polecam.
PS: da się tym jeździć po naszych drogach.


Druciarstwo - to jest to co kocham ...

Awatar użytkownika
don vittorio
rock n roll
rock n roll
Posty: 248
Rejestracja: czw lut 04, 2010 20:23
Lokalizacja: kuj-pom

Post autor: don vittorio » pt mar 26, 2010 09:16

Komfort w MK3 to sprawa względna. Nie odniżysz auta porządnie na miękkich sprężynach. Możesz zastosować ori springi od innych edycji (np od gti - obniża o 20mm), ale tam silnik jest cięższy tzn bardziej zgniata sprężynę i jest efekt. U Ciebie może być zupełnie odwrotnie. Albo gleba i twardo albo "kanapowóz" i wysoko :chytry: . Można stosowac springi obniżające producentów, którzy robią springi o takiej specyfikacji (jak mówi enzo2211, lub Eibach) ale to półśrodki, bo obniżenie jest małe i mogą obcierać opony o nadkola. To i tak jest sprawa subiektywnych odczuć, bo dla jednego na Eibachach będzie twardo a drugi powie że Koni ma za miękko... A może gwint będzie dla Ciebie odpowiedni...


"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp.

Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości