Dorabianie Kluczyka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
voyager2550
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 23, 2010 13:39
Lokalizacja: Rzeszów

Dorabianie Kluczyka

Post autor: voyager2550 » śr mar 24, 2010 22:41

Witam. Kupiłem auto tylko z jednym kluczykiem (z centralką) do otwierania i zamykania automatycznego.
Chciałbym dorobić sobie jakiś dodatkowy kluczyk. Co doradzacie? Trzeba jechać gdzieś i dorobić go? Taki zwykły kluczyk bez elektroniki nic mi nie da, bo nie odpalę nim auta?
Bylem pytać u gościa który dorabia kluczyki i powiedział, że zwykły kosztuje w granicach 250 zł, a z elektroniką około 500 zł. Moje auto to Seat Toledo 2 2004 rok. Ale dorabiając z tą elektroniką, nie odpalę tym kluczykiem auta? Bo trzeba go zaprogramować? Mógłby ktoś mi to wytłumaczyć ? Wink

PS. Czytam w książce poświęconej Seatowi, że kluczyki można dorobić jedynie w ASO SEAT do czego potrzebne są :
- numer kluczyka i kod do układu immobilizera
Problem w tym, że ja nie mam żadnych kodów.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » śr mar 24, 2010 23:02

http://www.allegro.pl/listing/search.ph ... uczyk+seat coś takiego kupujesz ....

później odpowiedni program do wyciągnięcia kodu z zegarów jak nie masz i programowanie kodu IMMO do nowego kluczyka ... :bigok:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
voyager2550
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 23, 2010 13:39
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: voyager2550 » śr mar 24, 2010 23:12

A nie bawiąc się w kupno tych rzeczy i tymi programami mogę zawieźć kluczyk do firmy która się tym zajmuje i na jego podstawie zrobią mi drugi, którym bede mógł otwierać zamki centralką i odpalać auto ? A przy tym oryginalny kluczyk też będzie działał ?
Na podstawie samego kluczyka (gdyż nie mam żadnych kodów) dorobią drugi z immobiliezierem ? Chciałbym otrzymać odpowiedź na te własnie pytania ;)



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » czw mar 25, 2010 00:18

Zrobią na miejscu i bez problemu. Będziesz miał 2 kluczyk - którym odpalisz autko ...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
voyager2550
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 23, 2010 13:39
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: voyager2550 » sob mar 27, 2010 08:16

Dzięki wielkie.

[ Dodano: 27 Mar 2010 10:58 ]
Podjechałem dzisiaj do gościa, dorobił mi kluczyk z imo, całość kosztowała 250 zł
A co do mojego problemu z centralnym. Wymieniłem baterię i jest ok, nic się nie rozprogramowało. Cena 10 zł. Jestem zadowolony ;)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 303 gości