[mkII] Drżąca szyba

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

futrzak

[mkII] Drżąca szyba

Post autor: futrzak » śr sty 12, 2005 12:57

Witam!

Mam mały, acz denerwujący problem. Podczas jazdy w drgania wpada mi szyba w drzwiach kierowcy. Jest to mało przyjemne. Czy jest jakiś sposób aby wytłumić szybę? :otepienie:



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: Drżąca szyba

Post autor: Borys » śr sty 12, 2005 13:25

futrzak pisze:Witam!

Mam mały, acz denerwujący problem. Podczas jazdy w drgania wpada mi szyba w drzwiach kierowcy. Jest to mało przyjemne. Czy jest jakiś sposób aby wytłumić szybę? :otepienie:
norma w MKII, mozna cos mieszac z prowadnicami ale to na krotką mete wychodzi,

mam to samo


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
naughtyjurand
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wt gru 14, 2004 11:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: naughtyjurand » śr sty 12, 2005 14:13

no ja mam ten sam problem - zastanawiam sie czy wymiana uszczelek by nie pomogla, swoja droga dolne uszczelki mam tak odchylone od szyby, ze jak pada deszcz to mi woda leci w drzwi :( i przeraza mnie to!


HELL WAS FULL, SO I CAME BACK!

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » śr sty 12, 2005 14:25

rowniez tam mam, ze mi szyba drga :( a uszczelki misie tak pokurczyly, ok 2 cm ze przy kazdym myciu auta czy deszczu mam pieknie zalana tapicerke. musze polozyc pozadnie folie miedzy drzwi a tapicerke :)


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
naughtyjurand
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wt gru 14, 2004 11:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: naughtyjurand » śr sty 12, 2005 14:51

narazie wymienie te uszczelki :) i mam nadzieje, ze to pomoze, jak nie, dam wam znac i bede kombinowal dalej :)


HELL WAS FULL, SO I CAME BACK!

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » śr sty 12, 2005 14:57

ja jak pytalem o uszczelki w takim jednym sklepie z uzywkami to mi koles powiedzial ze uzywane w dobrym stanie to ciezko dostac a nowe to kosztuja tyle ze glowa boli :(


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
lukimaster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: czw sty 06, 2005 22:17
Lokalizacja: cch
Kontakt:

Post autor: lukimaster » śr sty 12, 2005 15:52

wow.to jednak niejestem sam.mi tez 'drga'szyba od kierowcy,ale tylko wowczas gdy jest lekko spuszczona,szczegolnie jak jade po dziurach jest to bardzo drazniace :grrr: poprzedni wlascicie,probowal chyba z tym walczyc,bo sa zalozone takie plastikowe owiewki(made in west germany :bajer: ),ja znalazlem inne rozwiazanie-dalem przyciemnic szyby i juz ich nie spuszczam :grin:



Ciukier

Post autor: Ciukier » śr sty 12, 2005 16:18

Ja mam też to samo :goof:



Awatar użytkownika
Demoonek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: śr sty 12, 2005 18:01
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Demoonek » śr sty 12, 2005 18:27

ok a teraz inaczej, nie drga mi szyba lecz mam pytanie?: jak zaczynam spuszczac szybe w dol to na pocztaku jest takie stukniecie jakby szyba pekla (jak wychodzi z gornej uszczelki) czy to moze byc wina krzywo usadowionej szyby po wymianie mech. od ponoszneia szyb? nie wiem jak bylo na poczatku bo jak kupilem furke to mech byl juz padniety. Wym. mech. takze z drugiej strony i niema tego efektu.



Ari

Post autor: Ari » czw sty 13, 2005 00:35

Problem drzacej i brzeczacej szyby zalatwilem podkladajac pod uszczelke w prowadnicy cienki pasek gumy z detki od roweru,,,naprwde pomoglo bo znalezc takie cos do I-ki to chyba graniczy z cudem...



stary123
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: pn sty 10, 2005 14:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: stary123 » czw sty 13, 2005 14:08

Też miałem taki problem ale podciągnąłem linkę od opuszczania szyby - jest taka plastykowa nakrętka trzeba dobrze naciągną linkę i problem znika. Niestety po pewnyum czasie nakrętka samoczynnie się poluzowałą i znowu drży.


******************************************
Mk2 1.6D + Mk 3 1.9 TD

lukchol

Post autor: lukchol » pt sty 14, 2005 19:53

mam u siebie to samo, tez szyba od kierowcy, ale zauwazylem ze szyba od pasazera jest nieorg i nie drzy, moze chodzi o grubosc szyby zeby lepiej dociskala, chociaz szyba pewnie tez swoje kosztuje.pzdr



Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » pt sty 14, 2005 21:03

Ari pisze:Problem drzacej i brzeczacej szyby zalatwilem podkladajac pod uszczelke w prowadnicy cienki pasek gumy z detki od roweru,,,naprwde pomoglo bo znalezc takie cos do I-ki to chyba graniczy z cudem...
mam to samo w mk3 :chytry: , przetestuje ten pomysl z dentka



Awatar użytkownika
lukimaster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: czw sty 06, 2005 22:17
Lokalizacja: cch
Kontakt:

Post autor: lukimaster » pt sty 14, 2005 21:56

proponuje wyslac list protestacyjny do VW,niech cos zrobia z tymi szybami,bo czasami nerwicy sie mozna nabawic :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 391 gości