Deska rozdzielcza, domontarz pomoc !

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Tofik90
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 236
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 20:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Deska rozdzielcza, domontarz pomoc !

Post autor: Tofik90 » pt mar 12, 2010 16:07

Witam !
Od początku gdy kupiłem samochód zauważyłem złe spasowanie elementu deski rozdzielczej która znajduję się pod kierownicą ( symetrycznie do takiego samego elementu ktory jest schowkiem dolnym u pasażera) Element ten niestety szpeci całe wnętrze. Próbowałem go odkręcić ale po odkręceniu wkrętów dalej tam 'siedzi' nie wiem czy jest na jakiś dodatkowych mocowaniach czy jakiś zaczepach ale nie mogę go do końca zdjąć a nie chcę wyrywać tego elementu siłą.



Awatar użytkownika
slavkoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz paź 11, 2009 21:29
Lokalizacja: Pstrągówka
Kontakt:

Post autor: slavkoo » pt mar 12, 2010 17:16

jesli chodzi CI o wersje z poduszka to schowek jest na 4 wkretach. 3 u gory i jeden z prawej strony na dole (jak otworzysz drzwi to zobaczysz)

od strony kierowcy to musisz taki plastik sciagnac co jest pod kierownica (taki maly pasek) jest na zatrzaskach i tam CI sie pojawia srubki. Jest tez jedna z lewej strony tak jak w przypadku schowka.


ObrazekObrazek tak było...

Awatar użytkownika
Tofik90
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 236
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 20:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Tofik90 » wt mar 16, 2010 18:33

niestety jest źle, okazało się, że element pod kierownicą był przymocowany... plastikowtm paskiem zaciskowym. Czy do tego elementu można kupić jakieś zatrzaski czy coś aby przymocować to z powrotem ?



Awatar użytkownika
Kamtar
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 20:22
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Kamtar » wt mar 16, 2010 21:25

dziwne ten element powinien byc przykręcony takimi wkrecikami pod taka mała zaślepka co leci tu od strony drzwi a on strony nawiewów to tylko wsuwa sie go pod mocowanie deski, tak przynajmniej jest u mnie w golfach



Awatar użytkownika
Tofik90
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 236
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 20:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Tofik90 » śr mar 17, 2010 00:45

To jest ten element duży, jakieś pół metra kwadratowego, nie to co jest bezpośrednio połączone z kierownicą



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości