Sworzen i hamulce?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Vii
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 978
Rejestracja: śr paź 21, 2009 13:54
Lokalizacja: Kalisz

Sworzen i hamulce?

Post autor: Vii » śr mar 10, 2010 12:25

Wczoraj znalazlem luzz na lewym przednim oczywiscie kole na sworzniu.. Powie ktoś ile to koszcic moze plus wymiana? Druga sprawa taka ze przy chamowaniu jest bicie w przednich kołach i hamowanie ogolnie bardzo marne, tarcze w stanie dobrym, a wiec zapewne klocki?



jacekplacekk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:38
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: jacekplacekk » śr mar 10, 2010 12:45

Sam sworzeń to koszt około 30 złotych,a ile wymiana u mechannika kosztuje nie wiem.W każdym razie wymiana sworznia jest prosta i sam dasz sobie z tym rade.
Skoro mówisz że tarcze są dobre to mogą być klocki.



Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » śr mar 10, 2010 12:59

a po czym stwierdzasz że tarcze są dobre?? Może tylko dobrze wyglądają, ale mogą być zwichrowane. Nie miałeś ostatnio sytuacji że musiałeś ostro hamować przejeżdżając po kałuży?


Obrazek

Vii
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 978
Rejestracja: śr paź 21, 2009 13:54
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Vii » śr mar 10, 2010 13:07

jacekplacekk pisze:Sam sworzeń to koszt około 30 złotych,a ile wymiana u mechannika kosztuje nie wiem.W każdym razie wymiana sworznia jest prosta i sam dasz sobie z tym rade.
No to ufff, dobrze ze małe koszta ;)
a po czym stwierdzasz że tarcze są dobre?? Może tylko dobrze wyglądają, ale mogą być zwichrowane. Nie miałeś ostatnio sytuacji że musiałeś ostro hamować przejeżdżając po kałuży?
Po tym stwierdzam, ze tarcze same były nie dawno wymieniane, dalem ciala ze razem z klockami nie wymieniłem, a bicie juz miałem od jakiegoś czasu tylko teraz strasznie sie nasiliło i tez dopiero teraz mam czas sie wziaśc za to, co do w/w sytuacji raczej takiej nie było ;)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 389 gości