Lampy przód

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
roger18sx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 00:00
Lokalizacja: sanok
Kontakt:

Post autor: roger18sx » sob mar 06, 2010 00:52

ja tez kupowałem kilka rzeczy u tego allegrowicza i wszystko ok. Ale tak to juz jest na allegro jest duzo szajsu a tym bardziej jak za kilka złotych . wiele rzeczy ladnie wyglada ale liczy sie jakosc


VW NA ZAWSZE

riggs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 23:12
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: riggs » wt mar 09, 2010 21:14

Też patrzyłem na te lampy ale moim zdaniem wyglądają tandetnie.Po pierwsze to oprócz faktu że jest to clar (który mi nie przeszkadza) to widać że kształt odbłyśników jest inny niż w oryginalnej lampie niedzielonej.Po drugie moim skromnym zdaniem taki GOLF to już nie GOLF tylko jakiś GOLFOPODOBNY pojazd.Po prostu GOLF powinien być jak go w oryginale stworzono.Takie buzery to moim zdaniem do CIVICA pasują nie do GOLFA.Do GOLFA to jasne jakaś dokładka z VR6 czy GTI (hokej,grill,tylne oryginalnie przyciemnione lampy,obniżone zawieszenie,piękne felgi to tak) ale nie to co nam niektórzy sprzedają na allegro etc.Moim zdaniem do GOLFA to najlepsze są oryginalne bądz zamienniki ale w/g wzoru oryginałów reflektory dzielone przód i przyciemnione tył.Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości