Popękany kielich? Zdjęcia!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » ndz mar 07, 2010 18:03

jestem tego samego zdania, natomiast samo pójście zaparte że "nie ma opcji żeby moje auto było bite" jest dość popularną postawą i w/g mnie śmieszą. Wiadomo, że każdy by chciał mieć idealne auto, ale żeby takie mieć to trzeba kupić nowe w salonie a nie 4letnie u helmuta.

[ Dodano: Nie Mar 07, 2010 17:13 ]
dobra to może coś doradzę, bo na razie troche nie na temat pisałem.
Po naprawie zaopatrzyłbym się w rozpórkę kielichów., która to wszystko zepnię i utrzyma na miejscu. Widać że kielich leci do środka komory silnika a rozpórka by mu to utrudniła.
Ostatnio zmieniony ndz mar 07, 2010 18:15 przez sas_gti, łącznie zmieniany 1 raz.



henio8
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 486
Rejestracja: wt gru 22, 2009 21:54
Lokalizacja: Woj. pomorskie

Post autor: henio8 » ndz mar 07, 2010 18:16

Jeśli ma się auto używane to nigdy nie ma pewności że nie było bite, no chyba, może być tylko mniejsza lub większa szansa że tak było lub nie. A jeśli ma pomalowaną tą linkę to raczej jest ta większa szansa na to. Oczywiście można zakładać, że jakimś cudem się ta linka pomalowała np. w fabryce, ale jakim cudem?

[ Dodano: 07 Mar 2010 17:17 ]
A woogle to sprawa jest poważna z tym i napewno jest się czym martwić i należy natychmiast oddać do blacharza i to porządnego, a potem zrobiłbym geometrię jeśli woogle się jeszcze da ją ustawić.



Awatar użytkownika
Dedi_S
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: śr maja 21, 2008 14:42
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Dedi_S » ndz mar 07, 2010 18:34

Też jestem zdania, żeby to pospinać po naprawie w szczególności jak jest utwardzony.


Zanim coś napiszesz i doradzisz to pomyśl bo możesz innych narazić na koszty.

Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Post autor: edzio » ndz mar 07, 2010 20:24

sas_gti pisze:mhm a tę gumę ktoś zalakierował kiedy Twoim zdaniem??
nie wiem dlaczego się czepiasz zalakierowanej gumy? nie mając racji ,zwróc uwagę,że wszystkie VW tak mają fabrycznie.



Awatar użytkownika
Jesionvr6
...
...
Posty: 892
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 16:25
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Jesionvr6 » ndz mar 07, 2010 21:30

ja mam mk3 z 92r i podobnie pęka przy prawym kielichu ale wiem od czego: gwint+polskie drogi i jest efekt także dobrze to oczyścić i pospawać i dalej smigac no i oczywiście rozpórka nie zaszkodzi


Obrazek

Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » pn mar 08, 2010 03:43

A ja was zaskoczę jak auto śmigało na glebie mi to wygląda na ewidętny brak rozpórki kielichów, buda strasznie pracuje , tam jest taka gruba blacha że jak my wierciliśmy z kolegą to 10 wierteł połamaliśmy , stabilizatora pewnie też nie posiada


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 396 gości