Dziwne terkotanie podczas hamowania silnikiem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GMS
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn sie 11, 2008 00:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: GMS » czw lut 25, 2010 23:33

co do hałasowania skrzyni na wolnych obrotach po nagrzaniu to bym się nie przejmował tak strasznie ja mam skrzynię po kapitalnym przeglądzie i wymianie łożysk i też ją słychać na wolnych obrotach podstawa to jest żeby było cicho w czasie jazdy , czujnik tak jak kolega pisze wyżej najlepiej podmienić ze starej skrzyni i zobaczyć co się dzieje prosta sprawa dostęp od góry z pod maski bez kanału



Awatar użytkownika
Jaceklo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: pt mar 02, 2007 22:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Jaceklo » pn mar 01, 2010 16:30

GIEROYPL, niestety stara skrzynia nie była rozbierana i reanimowa, więc ciężko powiedzieć co dokładnie się stało. Nową skrzynię załatwiał warsztat, do którego wstawiłem samochód, podobno była wyciągana ze sprawnego autka.

GMS, może jestem przewrażliwiony jeśli chodzi o hałasy, bo na wolnych obrotach skrzynia jest głośniejsza niż silnik (przynajmniej jak się w środku siedzi).. W każdym razie w czasie jazdy skrzyni nie słyszę :)

Co do braku światełek od wstecznego, to winny był uszkodzony czujnik w "nowej" skrzyni - na szczęście w warsztacie mieli jeszcze (dzisiaj) moją starą skrzynię i podmiana czujnika odbyła się bezboleśnie.


Aktualnie: Golf IV Variant 1,9TDI Pacific (ASZ)
Jeszcze jest: Golf III 1,8 GL (AAM)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 268 gości