Kable od glosnikow

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » wt lut 16, 2010 19:35

Piotrus! pisze:Wszystko da sie sciagnac :D Niby w roverze tez byly nie sciagalne a wyszly :D
i jeszze jedno, czy moze wychodzily jakies wersje ze wzmacniaczem do radia? byly owe? :> jak byly to w ktorym miejscu sie znajdowaly?
Tych nie ściągniesz z ORI głośników - bo są jakby koszem jednocześnie więc po demolce - głośnik w kubeł...

Co do 2 pytania ? to nie wiem o co chodzi ??
Jak pytasz o głośniki z ORI systemem wzmacniającym - to wiem ,że było coś takiego jak System głośników Nokia + procesor dźwięku + wooferek ale w MK3 XX Jahre


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Piotrus!
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 186
Rejestracja: śr gru 02, 2009 08:13
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Piotrus! » wt lut 16, 2010 20:02

Haki pisze: Jak pytasz o głośniki z ORI systemem wzmacniającym - to wiem ,że było coś takiego jak System głośników Nokia + procesor dźwięku + wooferek ale w MK3 XX Jahre
dokladnie o to mi chodzi.
kumpel mial kiedys mk4 tdi 110 km i mial wlasnie zestaw noki w nim...
mozliwe ze i u mnie byl owy zestaw? gdzie sie wlasnie znajduje ten procesor dzwieku?

btw Haki dzieki za zainteresowaniem ;)



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » czw lut 18, 2010 00:18

Piotrus! pisze:
mozliwe ze i u mnie byl owy zestaw? gdzie sie wlasnie znajduje ten procesor dzwieku?

btw Haki dzieki za zainteresowaniem ;)
U Ciebie wątpię chyba ,że ktoś montował bo w ORI nie spotkałem się z tym w MK4 ..

Tak to wygląda w MK3 XX Jahre :bajer: http://www.allegro.pl/item921918032_dsp ... jahre.html
Ostatnio zmieniony czw lut 18, 2010 00:19 przez Haki, łącznie zmieniany 1 raz.


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Piotrus!
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 186
Rejestracja: śr gru 02, 2009 08:13
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Piotrus! » czw lut 18, 2010 01:17

Dobra...
Muzyka juz lupie ;) wczoraj i dzis to w koncu skrecilem do kupy :)
Dzieki Haki za obszerne informacje :)

A zrobilem tak ze polaczylem glosniki do tych owych kabli zielono-czerwonego i brazowo-zielonego.
Kable czarny i bialy zostawilem i sobie wisza :) posiadalem ori glosniki od Skody (a sa duzo plytsze) i sie obeszlo bez dystansow. Od nich (sa wtyczki) pociagnelem bezposrednio kabelek do tweetera i wszystko lupie az milo sie slucha ;)



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » czw lut 18, 2010 23:20

Piotrus! pisze:Dobra...
Muzyka juz lupie ;) wczoraj i dzis to w koncu skrecilem do kupy :)
Dzieki Haki za obszerne informacje :)

A zrobilem tak ze polaczylem glosniki do tych owych kabli zielono-czerwonego i brazowo-zielonego.
Kable czarny i bialy zostawilem i sobie wisza :) posiadalem ori glosniki od Skody (a sa duzo plytsze) i sie obeszlo bez dystansow. Od nich (sa wtyczki) pociagnelem bezposrednio kabelek do tweetera i wszystko lupie az milo sie slucha ;)
Nie ma problemu - :bigok: cieszę się ,że pomogłem ... a jeszcze takie pytanko mam -- czy te głośniki od Skody posiadały gumy ( takie kołnierze) .. na obrzeżach takie jak mają ORI VW ?

http://www.allegro.pl/item878823004_oka ... przod.html

Coś takiego


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 268 gości