skrzynia biegow

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

janusz76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 02, 2006 00:11
Lokalizacja: ostroleka

skrzynia biegow

Post autor: janusz76 » pn mar 20, 2006 20:57

witam :) ma ktos jakas instrukcje jak rozlozyc skrzynie biegow 5 z silnika 1.3 lub czy moze mi ktos doradzic od czego zaczac rozpolowilem ja i nie wiem od czego zaczac rozsypalo mi sie lozysko na jednym z walkow na spdzie z gory wielkie dzieki



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » pn mar 20, 2006 21:56

Sorki ale jak robisz to pierwszy raz to po Tobie.Ja bym się sam tego niepodjął tylko z kimś kto sie na tym zna



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pn mar 20, 2006 22:10

quote="Tomasz Żaguń"]Sorki ale jak robisz to pierwszy raz to po Tobie.Ja bym się sam tego niepodjął tylko z kimś kto sie na tym zna[/quote]ales go natchnal otucha :)
Sluchaj janusz... po pierwsze porzadek... wszystkie czesci ukladaj w kolejnosci rozkladania... zeby potem nie bylo problemow z cyklu ' a po co w tej skrzyni byla ta srubka skoro nigdzie nie pasuje ' :) Nie wiem dokladnie jak wyglada ta skrzynia ale jak juz ja rozpolowiles to rob wszystko zeby dostac sie do lozyska ktore ci sie rozsypalo i zdemontuj minimalna liczbe czesci ktore potrzeba zdemontowac zeby sie do niego dostac... no i czystosc i jeszcze raz czystosc... jak chcesz to mam do sprzedania ksiazke z cyklu obsluga i naprawa... do twojej fury tam jest wszystko krok po kroku napisane... pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 170 gości