Szyberdach??? obrakujaca zaluzja

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

matta25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 21:36
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Szyberdach??? obrakujaca zaluzja

Post autor: matta25 » czw lut 04, 2010 22:02

Witam
Mam problem kupilem Golfa 4 roczik 98 . I teraz tak posiadam szyberdach elektryczny ale brakuje w nim przyslony ( zaluzji) tej od srodka samochodu !! na poczatku myslalem iz szyberdach produkowany jest bez owej przyslony ale prawda jest jednak inna!! i teraz pytanie czy da sie to jakos dokupic i czy ewentualnie mozna to jakaos przymatowac?? nie ukrywam ze mam przez to duze problemy np wilgoc, parujace szyby, duza ilosc swiatla padajacego ?? prosze o pomoc??



Awatar użytkownika
Golf4ista
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: śr lis 21, 2007 17:14
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Post autor: Golf4ista » pt lut 05, 2010 12:13

Witam, kupic to chyba nie jest problem (autozłomy) pod odpowiedzia wysylam link do czegos takiego a z montazem wiaze sie demontaz podsufitki (chyba). Nierozumiem problem z wilgocia? Ja mam caly czas odsuniety poniewaz w takim okresie jak zima gdy mialem zasuniety wlasnie tm skraplala mi sie woda wie to ze go nie masz to jest plus do wilgoci. Za duzo swiatła w aucie? z tym sie zgodze przy naslonecznionej pogodzie moze to wplywac negatywnie ale to jest kwestia przyzwyczajenia, a w lato i tak sie ma odsuniety troszke szyberdach to cyrkulacji powietrza, takze nie wiem czy jest sens inwestowac w zakup i montaż przysłony. Pozdrawiam.

http://www.allegro.pl/item911068436_vw_ ... rdach.html


+

matta25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 21:36
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

re

Post autor: matta25 » pt lut 05, 2010 15:33

Dzieki za podpowiedz:P jesli mialby sie okazac iz trzba demotowac podsufitke to sie za to nie biore:P:P ale nie ukrywam ze to mnie drazni i do tego dochadza jeszcze wzgledy estetyczne



Awatar użytkownika
Golf4ista
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: śr lis 21, 2007 17:14
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Post autor: Golf4ista » pt lut 05, 2010 21:51

a no drazniace to napewno jest bo cos ma byc a tego nie ma hehe. Pozdrawiam.


+

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 363 gości