Pada Turbo co dalej robic??

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Dziku VR6
Pussy Wagon
Pussy Wagon
Posty: 3113
Rejestracja: śr lis 05, 2008 11:18
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: Dziku VR6 » śr lut 03, 2010 21:58

munior pisze:To u mnie w audi jest poprzecznie ? :bajer: A wydawało mi się że wzdłużnie :grin:
No tak, wlasnie to mialem na mysli :grin: zle napisalem :bigok:
a co do ceny to chyba lepiej troszke dolozyc i zregenerowac, bedzie jak nowa :bigok:


Mój mk2 z VR6 TURBO pod maską http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=372052
MK1 robi się viewtopic.php?f=86&t=540709" onclick="window.open(this.href);return false;
w12 na codzień

Awatar użytkownika
Balugass
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: sob sty 05, 2008 18:53
Lokalizacja: giżycko/olsztyn
Kontakt:

Post autor: Balugass » śr lut 03, 2010 22:23

Lukas-182, jeszcze na nic sie nie zdecydowałem ciagle rozwazam za i przeciw i jeszcze nic nie kupiłem :bigok:


mój były variancik ---> http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=214025

Awatar użytkownika
Lukas-182
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 997
Rejestracja: czw maja 18, 2006 23:00
Lokalizacja: Sztum/Malbork/Elbląg
Kontakt:

Post autor: Lukas-182 » śr lut 03, 2010 22:28

Balugass, to ja ci coś powiem (napiszę ;) ) ze swojego doświadczenia... Mianowicie z używkami jak to z częściami używanymi już jest, można trafić na dobry egzemplarz ale można także trafić na padło, które wygląda jak w BDB stanie ale może w każdej chwili paść... no cóż takie ryzyko... a w cenie do 500zł, ba nawet niższej to masz pełna regenerację i wiesz co masz i wiesz na ile ci to starczy jak będziesz dbał o turbinkę... Ja osobiście śmigam od 3 lat na regenerowanej T3 i to na ciśnieniu rzędu 1.1 - 1.5 bara !!! Turbo przed regeneracja totalny szrot, wciągała olej jak głupia, a teraz po 3 latach porządnej eksploatacji zero oznak zużycia ;) Tak więc od siebie proponuje regeneracje i obiecuje, że na pewno się nie zawiedziesz ;) Nie żebym cie namawiał, bo to twoja autonomiczna decyzja, ale sprawa do dogłębnego przemyślenia...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 144 gości