Brak wskazań temperatury płynu chłodzącego. Migająca lampka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
boges74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 800
Rejestracja: pn sty 17, 2005 23:45
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Brak wskazań temperatury płynu chłodzącego. Migająca lampka

Post autor: boges74 » pn sty 25, 2010 23:27

Witam :bigok:
Mam taki problem od jakiegoś czasu wskaźnik na liczniku nie pokazuje mi temperatury płynu chłodzącego i dodatkowo cały czas mruga kontrolka od płynu. Wymienione zostały wszystkie czujniki w króćcu w głowicu (czarny, czerwony i niebieski). Czy jest jeszcze jakiś czujnik odpowiedzialny za wskazywanie temperatury??

Samochód to Golf II 1,8 Rp

Z góry dzięki za pomoc... :bajer:



Awatar użytkownika
...OSA...
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 692
Rejestracja: pt lip 27, 2007 21:04
Lokalizacja: Lubliniec
Kontakt:

Post autor: ...OSA... » pn sty 25, 2010 23:40

czujnikow juz wiecej nie ma, najlepiej jak byss mog podlaczyc inny licznik w swoja insalacje bo ja bym stawial ze wlasnie licznik sie uszkodzil i takie cyrki sa. bo jak czujniki nowe to dobre, jak by licznik byl sprawny to by wskazowka dzialala a jak y cos bylo z przewodami to by nie dzialala wskazowka ale dioda tez by nie migala. pozdrawiam



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » wt sty 26, 2010 04:28

boges74, Zdejmij wtyczkę z czarnego czujnika, kawałkiem przewodu zmostkuj styki i włącz zapłon na chwilkę. Zobaczysz co zrobi wskazówka. Jeśli poleci na max - licznik i przewody są dobre, jeśli nie, to masz to do sprawdzenia. U mnie wskaźniki nie banglały bo nakrętki z tyłu licznika były luźne.
Co do kontrolki to możesz mieć za mało płynu. Zobacz czy masz w zbiorniczku czujnik poziomu.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 336 gości