Przepływomierz czy pasuje od innego?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Mi_rass
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 14:01
Lokalizacja: Jeziorany
Kontakt:

Przepływomierz czy pasuje od innego?

Post autor: Mi_rass » pn sty 25, 2010 20:55

Witam mam rozwalony przepływomierz po strzale gazu.Mam takie pytanie czy będzie pasował inny model i czy da się jeździć bez przepływki;] GTI 2.0 2E



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn sty 25, 2010 23:17

na gazie można bez byle klapka w przepływce nie była zablokowana na zakniętej lub przymknietej pozycji. Na benzynie da się odpalić, ala jazda na benzynie bez przepływki jest do kitu. ZBieraj 3 stoweczki i kupuj, jak się uda czasem można za pół tej ceny dostać na szrocie. Nadaj sie tylko taka jak masz ewentualnie z literką B zamast C na końcu numeru VW. Tańsze sa od golfa II bez literki na końcu, ale mają inną charakterystykę szkoda paskudzić auto kupując taką, no ale lepsza taka niż żadna.

[ Dodano: Pon Sty 25, 2010 10:18 pm ]
Co to znaczy rozwalona? To idzie dość łatwo naprawić, konstrukcja nie jest skomplikowana.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Mi_rass
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 14:01
Lokalizacja: Jeziorany
Kontakt:

Post autor: Mi_rass » wt sty 26, 2010 20:14

jest po wystrzale gazu i tą klapke w przepływce oderwało obroty na gazie wskakują do 3 tys a na benzynie nie chodzi wcale na wolnych


JeSt RyzyKo////JeST ZabAwa :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 456 gości