[mk2]Wycie podczas jazdy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

zuku-ldz

[mk2]Wycie podczas jazdy

Post autor: zuku-ldz » pn mar 13, 2006 23:46

Podczas jazdy przy 80 km/h zaczyna cos okrponie wyc nie wime czy to lozyska czy opony. Ale tylko przy 80 bo przy 70 i 90 nie. Co to mzoe byc? Golfik '89



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » pn mar 13, 2006 23:56

A nie wyje czasem skrzynka?Ja tak miałem w CC jak była na umarciu.Wyła przy 85,ani wcześniej,ani pózniej.A potem sie po prostu wysypała...



Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: silent_rob » wt mar 14, 2006 00:02

u kolesia w peugocie 205 wyl tak wiatrak od chlodnicy , i on sam nie dzialal ale ped wiatru nim obracal :D


Obrazek

zuku-ldz

Post autor: zuku-ldz » wt mar 14, 2006 07:42

jak sie okaze ze to skrzynia to jaki jest jej koszt?



Przemo86
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: czw lis 10, 2005 00:02
Lokalizacja: Aleja Zasłużonych...
Kontakt:

Post autor: Przemo86 » wt mar 14, 2006 08:45

Witam :) to tak na poczatku teraz Ci cos opowiem...

Bajka rozpoczyna się od tego, że jadąc prędkością 95-100 km/h samochód zaczyna wyć ale nie zawsze nie jest to określone dokładnie i już około 110-130 km/h to już wytrzymać nie można tak samo leciutenkie dodanie lub czasami puszczenie gazu i przytrzymanie w takiej pozycji...

z tego co sie dowiedzialem (Golf 2 1.6 Diesel) jak byłem ostatnio u mechanika zajmującego się dieselkami że na 2 wtrysku na przewodzie mam podobnież za słabe ciśnienie paliwa i przez to samochód się tak zachowuje tzn wyje spala wiecej i ogolnie gasnie bo nie odpowiedniego cisnienia paliwa (cos w tym stylu)==> usterka spowodowana była przez zimę i przez te --------------- jak na Syberii...

Nie wiem jak to było we wcześniejszych wersjach ale możesz mieć też pompę paliwowa zapchaną lub też filtry posprawdzaj dokładnie

Koszt regeneracji pompy wtryskowej (200-300-400 maks zł)

Czy to skrzynia raczej chyba nie przeciez by wyła nie tylko przy 80 ale na kazdym biegu na kazdych takich samych obrotach potem caly czas by wyla az potem sie wysypala

Koszt skrzynki widziałem już za 400 zł na szrocie

pozdrawiam


-Można się dobrze bawić na imprezie bez alkoholu, prawda ?
-Nie wiem, nie byłem...

Moje MK2

maciekksc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: śr sty 04, 2006 12:39
Lokalizacja: kraków(przedmieścia)
Kontakt:

Post autor: maciekksc » wt mar 14, 2006 10:49

mk2 1.3nz
witam.mam to samo u siebie,ale przy 100km/h,wyzej i nizej jest cisza.bylem na przegladzie i fachman stwierdzil ze to lozysko(konkretnie pp).koszt 70-80pln+robota?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 86 gości