Pekniete szklo lusterka, pytanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

FollowMe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: czw mar 26, 2009 13:08
Lokalizacja: Swinoujscie
Kontakt:

Pekniete szklo lusterka, pytanie

Post autor: FollowMe » czw sty 21, 2010 22:58

Witam dzis wsiadam do auta patrze a tu szklo lewego lusterka pekniete.... Rozumiem ze w moim golfiku wystepuje szklo asferyczne, problemem jest to ze nie wiem czy jest podgrzewane. Obydwa elektryczne seryjnie. Na allegro znalazlem taki oto wklad:

http://www.allegro.pl/item892776089_lus ... _lewe.html czy ten wklad podejdzie i czy trzeba lusterko rozbierac czy tylko wyciagnac z jakis zastrzaskow ?


TDI POWER

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw sty 21, 2010 23:18

FollowMe, zawsze jak jest regulowane elektrycznie to jest też podgrzewane. Więc znajdź gotowy wkład z podgrzewaniem albo doklej do zwykłego matę grzewczą, wszystko znajdziesz w sklepach lub na allegro.

[ Dodano: Czw Sty 21, 2010 10:19 pm ]
lusterko odchyl maksymalnie wtedy zobaczysz zatrzaski, są chyba 4 ale wystarczy że jeden wyczepisz śrubokrętem i odchodzi łatwo


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

FollowMe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: czw mar 26, 2009 13:08
Lokalizacja: Swinoujscie
Kontakt:

Post autor: FollowMe » pt sty 22, 2010 18:37

Dzieki wielkie zamowie ten wklad na allegro i przekleje najwyzej ta mate albo kupie w sklepie. Mam nadzieje ze ta wymiana nie jest zbytnio skomplikowana:P


TDI POWER

Awatar użytkownika
elpiotrek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1982
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 19:25
Lokalizacja: elblag i braniewo

Post autor: elpiotrek » sob sty 23, 2010 12:14

Paweł Marek pisze:lusterko odchyl maksymalnie wtedy zobaczysz zatrzaski, są chyba 4 ale wystarczy że jeden wyczepisz śrubokrętem i odchodzi łatwo
tylko pamietaj, ze na mrozie plastiki staja sie bardzo kruche i łatwo połamac zaczepy:)


Audi a4 b5 1.8T Quattro

sprzedany:
mk3: vento front, szeroka stal, gleba, hbm
Obrazek

Awatar użytkownika
megaviruz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 07, 2009 23:51
Lokalizacja: Tomaszów Lub

Re: Pekniete szklo lusterka, pytanie

Post autor: megaviruz » sob sty 23, 2010 17:13

napisz czy cała operacja wyjęcia szkła jest trudna tzn czy łatwo wyciągnąć szkło nie uszkadzając niczego... ja też będę zmagał się z tym zabiegiem gdyż chce założyć elektryczne lusterka i muszę przerzucić te kolorowe plastiki jeśli łatwo można coś uszkodzić to sobie podaruje... :bigok:



Awatar użytkownika
elpiotrek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1982
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 19:25
Lokalizacja: elblag i braniewo

Post autor: elpiotrek » sob sty 23, 2010 18:33

megaviruz, ja bym poczekal z tym az sie cieplej zrobi, no chyba ze masz jakis w miare cieply garaz, musisz, tak jak kolega Paweł Marek pisal wyzej, podwazyc jeden z [chyba] czterech zatrzaskow i powinno delikatnie zejsc.


Audi a4 b5 1.8T Quattro

sprzedany:
mk3: vento front, szeroka stal, gleba, hbm
Obrazek

FollowMe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: czw mar 26, 2009 13:08
Lokalizacja: Swinoujscie
Kontakt:

Post autor: FollowMe » sob sty 23, 2010 22:52

Narazie sie za to nie zabieram bo jest za zimno a dostepu do cieplego garazu nie mam wiec odloze to na wiosne:) Dzieki za odpowiedzi!


TDI POWER

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 431 gości