Kierownica

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Toledziak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 425
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 00:45
Lokalizacja: Kraków
Auto: Golf MK7.5 Variant
Silnik: DGTE

Kierownica

Post autor: Toledziak » śr sty 13, 2010 13:04

Panowie, potrzebuje uzyskać informację na następujący temat. Chciałbym sobie kupi kierownice skórzaną do mojego mkIV, nie obszywaną ale ori skóra. Mam możliwość wyhaczenia jej od sharana. I teraz pytanie. Czy ona podejdzie do mnie?? Czy to wszystk jest p&p? Wiem,że od paska wejdzie, bora to już więcej niż na 100000%, ale co z sharanem/alhambrą ?



Awatar użytkownika
stefan1989
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 384
Rejestracja: wt lip 22, 2008 21:28
Lokalizacja: Radom, Warszawa

Post autor: stefan1989 » śr sty 13, 2010 21:34

Nie da rady. Bo po pierwsze ona jest dużo większa niż kierownica od Golfa czy Bory. Ja bym dał komuś co się zna na tym do obszycia. Sam tak zrobiłem, miałem ori skórzaną ale nie podobało mi się to i teraz mam taką jaką chcę :bigok: Zwykła skóra połączona z perforowaną i wykończone niebieską nicią :bigok:



Toledziak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 425
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 00:45
Lokalizacja: Kraków
Auto: Golf MK7.5 Variant
Silnik: DGTE

Post autor: Toledziak » śr sty 13, 2010 22:05

A oddałeś może do siebie w Radomiu? Bo na allegro ogłasza się firma :
http://www.allegro.pl/item881545357_obs ... b_car.html
czy znasz ją? Jeszcze jedno mnie ciekawi. Niektórzy piszą że np kierownice pod poduszke na plastikowe zatrzaski. Czy na to trzeba zwracać uwagę? Podesłałbyś foty swojej kierownicy?

[ Dodano: 14 Sty 2010 09:12 ]
A jak jest z mocowaniem poduszki? Często piszą,że np kierownica pod plastikowe zaczepy. Jak mam skontrolować, w jakie mocowanie jest wyposażona moja poduszka? Auto mam z 2002 roku.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości