[mk2]Demontaz lusterek na czynniki pierwsze

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

[mk2]Demontaz lusterek na czynniki pierwsze

Post autor: GUPETTO » wt mar 07, 2006 22:32

Demontaz lusterek na czynniki pierwsze w mk2,chodzi mi o seryjne lusterka, jak to ugryzc by je rozebrac do polakierowania?? Sa od spodu 2 dziurki, ale nie moge namierzyc tam wkreta bo to raczej jest kanal wodny chyba. Wiec pytanko :hmm: co i gdzie tam rozkrecic ?? Ktos to przerabial??
W opcji search nic nie znalazlem.
Ostatnio zmieniony wt mar 07, 2006 23:42 przez GUPETTO, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » wt mar 07, 2006 22:41

ja ostatnio rozbierałem lusterko prawe bo je złamałem, i szkiełko lusterka jest zamontowane na tzw. kuli (mozna nim sterować w każdą str.) dotyczy to lusterek bez linek sterowniczych z wew. auta, ale jeżeli chcesz malować lusterka to proponuję Ci dokładne oklejenie szkiełka lusterka niż rozbieranie go, jeżeli chodzi Ci o demontaż lusterka z auta to trzeba zdjąć plastikowy trójkąt z drzwi od wew. auta i odkręcić sruby mocujące lusterko do drzwi a w przypadku lustra ze strowaniem od wew. auta to trzeba rozebrać drzwi (zdąć boczek) i odkręcić manetkę do sterowania lusterkiem od drzwi i wyjąć całe sterowanie wraz z lusterkiem


:-k ...

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » wt mar 07, 2006 22:56

Ja tam dzisiaj rozebrałem lusterko na kawałki. Ściągnąc szkło nie jest trudno trzyma się na zaczepach. Najgorzej,że odczepiłem linki z joystica, żeby wszystko ze środka wyciągnac i po założeniu, widocznie źle to zrobiłem, nie za bardzo działa regulacja
:) Ale i tak się nie da odczepić tego pudła od mocowania co się je do auta przykreca, więc nie warto rozbierać:)

[ Dodano: Wto Mar 07, 2006 21:58 ]
Tak jak pisze misiek10111, najlepiej wyciagnąc tylko lustro (delikatnie je pociagnac, ale nie za kant, tylko głebiej coś wsadzić. (jak je ustawisz na maksa w dół to bedziesz widział jak się lustro trzyma) Wtedy oklejasz pozostałość i malujesz. Też mi się to nie podoba, bo od spodu się jego dokładnie nie domaluje, ale inaczej się nie da.


Obrazek

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » wt mar 07, 2006 23:07

dlatego ja proponuję oklejenie szkiełka lusterka i bez rozbierania je pięknie pomalować, najprościej i bez zbędnego rozbierania( i niedaj boże żeby coś popsuć)


:-k ...

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » wt mar 07, 2006 23:15

misiek10111 pisze:dlatego ja proponuję oklejenie szkiełka lusterka
Przy oklejeniu szkiełka nie zamalujesz dobrze rantów.naokoło szkiełka. Szkiełko proponował bym zdjąć, bo nie ma w tym dużej filozofii.


Obrazek

Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

Post autor: GUPETTO » wt mar 07, 2006 23:17

Wlasnie tydzien temu popsulem golfika mojego, stoi juz w warsztacie,czesci tez sa :okej:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » wt mar 07, 2006 23:24

tauka pisze:Przy oklejeniu szkiełka nie zamalujesz dobrze rantów.naokoło szkiełka. Szkiełko proponował bym zdjąć, bo nie ma w tym dużej filozofii.
nie żartuj, dla chcącego nic trudnego, włąśnie po to oklejamy szkiełko by ładnie ranty i resztę omalować


:-k ...

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » wt mar 07, 2006 23:25

:) No jak kto woli :) :pub:

[ Dodano: Wto Mar 07, 2006 22:26 ]
:) No jak kto woli :) :pub: ja i tak będę musiał szkła wyciągnąc, bo dorwałem wkłady orginalne od mk2 asferyczne :D


Obrazek

shibby
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: wt wrz 13, 2005 13:49
Lokalizacja: B3dzin
Kontakt:

Post autor: shibby » sob mar 11, 2006 14:46

a ja mam pytanie :) bo chcialem sobie zamontowac podgrzewane lusterka :) kupilem maty i chcialbym sie zapytac jak je zamontowac?? moze ktos ma jakies fotki? wystarczy wyjac to lusterko?? przykleic tam ta mate od wewnatrz i przeciagnac kabel ?? Jezeli tak to jak wyjac to lusterko?? dzieki :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 347 gości