Co sądzicie o jednostce: JVC KD-DV5101

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Luqas1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt sty 27, 2006 13:04
Lokalizacja: Szczecin

Co sądzicie o jednostce: JVC KD-DV5101

Post autor: Luqas1 » wt sty 31, 2006 23:01

Czy mozecie mi pomóc w wybraniu jednostki sterujące moim układem. Chce w aucie zamontować małe centrum multimedialne by uzyć w dłuższych trasach, czyli dobrze nagłośniony tył, przód oraz instalacja monitora z TV w osłonie przeciwsłonecznej. Obecnie moja uwagę przykuł model JVC KD-DV5101 http://allegro.pl/show_item.php?item=82519689 , czy macie jakiekolwiekdoświadczenia z tym radiem? Chodzi mi oukład który moze odtwarzać filmy na DVD, ma sporo funkcji jeśli chodzi o korekcje dźwięku, nastawy osobno na tył i przód oraz na osobne zarządzanie subwooferem. Może warto skusic sie na ten model lub poszukac czegoś innego? Nie chce instalacji typu dwuch jednostek -czyli osobno CD i DVD, nie jest to praktyczne...


Modyfikacje i naprawa pojazdów, Car-Audio, porady. Kontakt: Skype: luqas01biuro, tel.: 698 656 936 Just Retro Style....

Awatar użytkownika
tere1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 12:34
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: tere1 » ndz mar 05, 2006 13:12

Nie chce zakladac nowego tematu bo hodzi mi dokladnie o ten sam model radia chcialem sie dowiedziec czy czyta divixy czy tylko dvd i a jesli nie to czy jest jakies radio ktore czyta divixy??



Interlg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 02, 2006 19:37
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Interlg » pn mar 06, 2006 20:32

Luqas1, JVC byl dobry jak wychodzily radia na CD ;] ale teraz jak chcesz dvd odpalic lepiej zainwestuj w cos cos sie zna na tym chocby nawet pioneer..



Awatar użytkownika
tere1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 12:34
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: tere1 » pt mar 17, 2006 15:40

No tak ale cenowo to mnie z butow wydrze potrzebuje czegos niedrogiego tak zeby z wyswietlaczem zmiescic sie do 2000zł takze prosil bym o pomoc



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości