Czy to jest normalne.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gogi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: pt paź 01, 2004 20:17
Lokalizacja: Kielce, Wawa
Kontakt:

Post autor: gogi » pt sty 07, 2005 17:32

jazel pisze:na forum to moze nie, bo rozni ludzie sie kreca. lepiej na priv zainteresowanym. tacy co nie maja pelnej aktywacji konta (100 postow) tez moze nie powinni dostawac (no ofence!), bo nie chcemy zlodziejom (szczegolnie amatorom, ktorzy chca sie sprawdzic kosztem innych) ulatwiac zycia!
Wiesz co, bo tak zabrzmialo, ze Ci ktorzy nie maja 100 postow to sa zlodzieje. A ja sie nim nie czuje :) A poza tym to mysle, ze zlodzieje doskonale wiedza jak odpalic bez kluczyka, wiec to czy bedzie to na forum czy nie, to i tak nic nie zmieni.

Pozdrawiam


--
gogi

Wcześniej MK2, teraz MK4.

Awatar użytkownika
Szymon Czarkowski
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: pt lis 12, 2004 12:35
Lokalizacja: POZNAŃ

Post autor: Szymon Czarkowski » pt sty 07, 2005 17:34

jazel pisze:na forum to moze nie, bo rozni ludzie sie kreca. lepiej na priv zainteresowanym. tacy co nie maja pelnej aktywacji konta (100 postow) tez moze nie powinni dostawac (no ofence!), bo nie chcemy zlodziejom (szczegolnie amatorom, ktorzy chca sie sprawdzic kosztem innych) ulatwiac zycia!
A jaką masz gwarancję że użytkownik forum czy priva nie użyje tych rewelacji przeciw innemu - np. żeby sobie skompletować garaż części zamiennych ?

Nie ma co przesadzać, ale ja osobiscie miałem taką przygodę że kiedyś jak sprzedawałem auto ( od VW :-) to miało tylko silnik ) to umieściłem ogłoszenie na stronach klubowych i na pewnym forum. No i zadzwonił gosciu, znany użytkownik i klubowicz, wypytał gdzie auto stoi bo chce zobaczyć itd. To było wieczorem a rano autko było bez kierownicy. AUTENTYK, mam fotki ! Złodziej chciał zerwać blokadę ale mu nie wyszło :grin:
Różni dzwonili, wiec zbieg okoliczności wykluczam.

Życzę codzienne rano obecności auta na swoim miejscu !


POZDRAWIAM !

Awatar użytkownika
dragonB2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: pt gru 24, 2004 13:42
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: dragonB2 » pt sty 07, 2005 17:51

ja tez bym prosil o jakies informacji :bajer:
i wcale nie musi to byc odpalanie bez kluczyka
chetnie pym posprawdzal inne dziwne zeczy byle nie szkodliwe :kac:



Lucius Snow

Post autor: Lucius Snow » pt sty 07, 2005 18:04

I ja bym się też chętnie czegoś dowiedział. Bo sprawdziłem u siebie w Mk1 ten pierwszy chwyt z wentylatorem i okazało się,
że też działa :grin:



Ciukier

Post autor: Ciukier » pt sty 07, 2005 18:31

Tak jak napisałem wcześniej postaram się coś zdobyć i jeżeli się uda to umieścimy takie triki (te niegroźne, nie zagrażające bezpieczeństwu naszych VW) na forum.
Życzę miłego weekendu i pozdrawiam :pub:



Awatar użytkownika
TACYK
Vw master
Vw master
Posty: 178
Rejestracja: pt gru 31, 2004 15:15
Lokalizacja: Tarnogród
Kontakt:

Post autor: TACYK » pt sty 07, 2005 18:42

I ja kiedys to zauwazylem ale pomyslalem dopuki sie nic nie dzieje nie ma sie czego bac.Teraz jeszcze dowiedzialem sie ze we wszystkich furmanach tak jest wiec jestem bardzo spokojny .Dzieki pomogliscie mi :helm:



Awatar użytkownika
jazel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: wt lis 02, 2004 20:32
Lokalizacja: Kraków [Opole]

Post autor: jazel » pt sty 07, 2005 19:02

gogi pisze:
jazel pisze:na forum to moze nie, bo rozni ludzie sie kreca. lepiej na priv zainteresowanym. tacy co nie maja pelnej aktywacji konta (100 postow) tez moze nie powinni dostawac (no ofence!), bo nie chcemy zlodziejom (szczegolnie amatorom, ktorzy chca sie sprawdzic kosztem innych) ulatwiac zycia!
Wiesz co, bo tak zabrzmialo, ze Ci ktorzy nie maja 100 postow to sa zlodzieje. A ja sie nim nie czuje :) A poza tym to mysle, ze zlodzieje doskonale wiedza jak odpalic bez kluczyka, wiec to czy bedzie to na forum czy nie, to i tak nic nie zmieni.

Pozdrawiam
napisalem dlugie wyjasnienie, ale sie skasowalo!
krotko zatem: nie o to mi chodzilo! nie chce po prostu, zeby takie informacje byly dostepne dla wszystkich. z ta pelana aktywacja konta to byl troche taki slaby zart! jak juz ciukier masz to wysylac, to raczej na priva i sam decyduj komu. jest nas przawe 2000 (dobra wioska). jedni sa powazni inni nie. jadni potraktuja to jako ciekawostke inni skroja samochod po kilku piwach, zeby kolegom spod bloku zaimponowac!

sorry gogi, jak mnie zle zrozumiales. mam na mysli dobro wszystkich (glosujcie na mnie) :whistle:


Just passing trough...

Awatar użytkownika
dragonB2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: pt gru 24, 2004 13:42
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: dragonB2 » pt sty 07, 2005 19:28

2000 dobra wioska piszesz
to sobie zrubmy takie miasteczko VW i przeprowadzmy sie wszyscy do niego :grin: proponuje blisko gor ladne widoki i powietrze czystrze :jezor:



gogi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: pt paź 01, 2004 20:17
Lokalizacja: Kielce, Wawa
Kontakt:

Post autor: gogi » pt sty 07, 2005 19:32

sorry gogi, jak mnie zle zrozumiales. mam na mysli dobro wszystkich (glosujcie na mnie) :whistle:
Spoko, spoko :)
Bij zlodzieja :)

Pozdrawiam


--
gogi

Wcześniej MK2, teraz MK4.

Awatar użytkownika
jazel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: wt lis 02, 2004 20:32
Lokalizacja: Kraków [Opole]

Post autor: jazel » pt sty 07, 2005 19:50

dragonB2 pisze:2000 dobra wioska piszesz
to sobie zrubmy takie miasteczko VW i przeprowadzmy sie wszyscy do niego :grin: proponuje blisko gor ladne widoki i powietrze czystrze :jezor:
i sciganie na poziomie....
a powietrze w moment by sie zmienilo!

btw. ile w polsce moze by zarejestrowanych VW?
skoro na samym forum jest spokojnie 1500....


Just passing trough...

Awatar użytkownika
TACYK
Vw master
Vw master
Posty: 178
Rejestracja: pt gru 31, 2004 15:15
Lokalizacja: Tarnogród
Kontakt:

Post autor: TACYK » pt sty 07, 2005 20:34

He he ta wioska to zajebisty pomysl ale jak cos to ja biore zone i dziecko i moge sie wprowadzac.Kaske na zycie bedziemy mieli z produkcji akcesorii tuningowych do innych fór niz marka Vw.Tylko jedna zasada nie wpuszczamy innych furaxów niz piekne Vw :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :chytry: :chytry:



Awatar użytkownika
jazel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: wt lis 02, 2004 20:32
Lokalizacja: Kraków [Opole]

Post autor: jazel » pt sty 07, 2005 20:54

TACYK pisze:He he ta wioska to zajebisty pomysl ale jak cos to ja biore zone i dziecko i moge sie wprowadzac.Kaske na zycie bedziemy mieli z produkcji akcesorii tuningowych do innych fór niz marka Vw.Tylko jedna zasada nie wpuszczamy innych furaxów niz piekne Vw :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :chytry: :chytry:
ktos tu sie chyba zjaral na wesolo :kac:


Just passing trough...

Awatar użytkownika
dragonB2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: pt gru 24, 2004 13:42
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: dragonB2 » pt sty 07, 2005 21:01

TACYK pisze:He he ta wioska to zajebisty pomysl ale jak cos to ja biore zone i dziecko i moge sie wprowadzac.Kaske na zycie bedziemy mieli z produkcji akcesorii tuningowych do innych fór niz marka Vw.Tylko jedna zasada nie wpuszczamy innych furaxów niz piekne Vw :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :chytry: :chytry:
spoko ja tez bez panny sie nie ruszam
czeba by jaka nazwe wymyslic :helm:



Lucius Snow

Post autor: Lucius Snow » pt sty 07, 2005 21:57

No to dalej, kto wymysli najlepszą nazwę na miasteczko zamieszkałe wyłącznie przez posiadaczy i fanów VW? :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 332 gości