1.6 SR Spalanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bart986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 21, 2009 22:48
Lokalizacja: słupsk
Kontakt:

Post autor: bart986 » wt gru 22, 2009 16:27

Feniks dzieki za podpowiedz. Podłączyłem go pod komputer i pokazało że cos jest nie tak z przepływomierzem, który dzisiaj zamówiłem i jutro będę monotował (dam znać jaki bedzie efekt). Przepustnice sprawdzałem i jest ok. Czujniki również sprawdze jutro no i jak dalej bedzie nie tak to świece również wymienie.


Bart_slupsk

xmaciejox
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn paź 05, 2009 18:04
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: xmaciejox » czw gru 24, 2009 12:59

Witam ponownie, przepraszam za spóźnienie ale neta nie miałem bo przez wiatry w Bieszczadach padło połączenie :bigok:

Czyli tak, byłem u mechanika (znów :kac: ) i wyszły trzy sprawy:
1.) ta dobra, to że obroty po wymianie lambdy są już takie jak powinny być i nie falują

2.) okazało się że na biegu jałowym gdy silnik jest na benzynie to spalanie wynosi 0,8 (nie pamiętam jaka tam jednostka była chyba coś na godzine, natomiast gdy przełączę na gaz (nadal na biegu jałowym) to po sekundzie obliczeń wyświetla spalanie benzyny 1, ..
Mechanik stwierdzil że trzeba jechać do gazowników bo chyba żre mi naraz i gazu i benzyny :kac: Co o tym myślicie ??

3.) W zakładce o cisnieniu w baniakach pokazuje następujące wartości:
1- 700
2- 620
3- 680
4- 680

Tutaj pytanie czy to mniejsze cisnienie w drugim baniaku od pozostałych jest czymś podejrzanym czy mieści się w jakiejś normie ???


PS: Wesołych świąt wszystkim (dzisiaj o północy idę do garażu, może mi moje oczko w głowie powie co go boli albo poprosi o jakiś odwyk od bezołowiowej :jezor: )
Ostatnio zmieniony czw gru 24, 2009 13:12 przez xmaciejox, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości