silnik przerywa (tak jakby nie dostawał paliwa) pomocy !

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tigrou
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

silnik przerywa (tak jakby nie dostawał paliwa) pomocy !

Post autor: tigrou » wt gru 22, 2009 16:48

Witam,

Moj golf MK4 1.9 TDI silnik ASZ (130PS) - przebieg 155 tys. Mam nastpeujący problem samochód zaczyan przerywać najczęściej dzieje się to w oklicach 2100 obr ale również zdarza sie to przy wyzszych jak i nizszych obrotach. Tak jak by nie dostawal paliwa - po prostu przerywa. Az kiedys po takich objawach zapalila mi sie kontrolka "kntroli trakcji i silnik przelaczyl sie w tryb awaryjny - czyli bez mocy i strasznie dziwnie pracowal. Zgasilem i zapalilem (blad sie skasowal) i dalo sie jechac dalej. Potrafie jezdzic caly tydzien i raz na tydzien cos takiego mi sie dzieje. Co to moze byc ? Czy moze to miez zwiazek z turbo ? sam juz nie wiem. Przeplywke nie dawno wymienialem poza tym to sa zupelnie inne objawy. Mam nowa pompe vacum i sprzeglo wiec co to moze byc ?

Z gory dzieki



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9256
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: wesol » wt gru 22, 2009 17:26

Przeplywka oryginalna czy jakis zamiennik. Nie ma pęcherzów powietrza na przezroczystych przewodach paliwowych?


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

tigrou
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tigrou » wt gru 22, 2009 17:47

wesol pisze:Przeplywka oryginalna czy jakis zamiennik. Nie ma pęcherzów powietrza na przezroczystych przewodach paliwowych?

Przepływa org. nie ma pęcheżyków.



Awatar użytkownika
Artiks
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: wt lut 06, 2007 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Artiks » wt gru 22, 2009 23:13

tigrou pisze:Az kiedys po takich objawach zapalila mi sie kontrolka "kntroli trakcji i silnik przelaczyl sie w tryb awaryjny - czyli bez mocy i strasznie dziwnie pracowal
Nie chcę złowróżyć, ale przy identycznych objawach w A4 padł nam pompowtryskiwacz.
Ostatnio zmieniony wt gru 22, 2009 23:14 przez Artiks, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 147 gości