zmiana kolejności właczania wycieraczek i spryskiwacza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
damian_piaski
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 786
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 20:52
Lokalizacja: krynica morska-piaski
Kontakt:

zmiana kolejności właczania wycieraczek i spryskiwacza

Post autor: damian_piaski » sob gru 19, 2009 20:35

1. załączajac spryskiwacz najpierw ruszają wycieraczk po chwili plyn- czy jest sposób aby to najpierw plyn zwilzył nam przednia szybę? rozwiazanie to napotkałem w nowszych autka, czy moża coś takiego zastosować u nas w mk2?

2. czy jest możliwosc zmiany szybkosci pracy wycieraczek? czasem na 1 biegu jest zbyt szybko a na interwale za wolno.


Wrzuć na luz i spójrz na to z lotu ptaka ;)

wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Post autor: wojtas46 » sob gru 19, 2009 20:39

Zalezy gdzie podasz pierwsze zasilanie



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » sob gru 19, 2009 20:51

damian_piaski, mozesz kupic takie cos jak zaworek zwrotny ( montowali to na wezykach w cieniasie ) płyn sie nie cofa...i psika rowno z ruchem wycieraczek... :)

byc moze Ci chodzi o to ze chcesz zwilzyc ... poczekac az nasiąknie i dopiero wytrzec ?? hmm, to byłaby taka mozliwosc... ja mam tak własnie.. jako ze nie mam wycieraczki z tyłu po awarki pompki wymieniłem ją na taka tylko z wyjsciem na przód.. teraz jak wcisne manetke to leci sam płyn... dopiero pozniej ruch manetka w gór , dół albp pociagniecie uruchamia manetke....


a jezeli chodzi o predkosci.. to zamien przekaznik 19 na 99.. bedziesz mógł sobie regulowac interwał.. co kilka, kilkanascie sekund.. jak tam sobie wybierzesz.. :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości