nie dzialajacy wzmak jbl cs

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

MK_TRE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 478
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 21:50
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

nie dzialajacy wzmak jbl cs

Post autor: MK_TRE » pn gru 14, 2009 23:01

powiem od poczatku mam wzmak 4 kanala jbl na 2 kanalach jest przód i mostek jest na suba
problem pojawial sie wczoraj zaczal przerywac prawy glosnik w dzwiach sprawdzialem polaczenia i bylo wszysko ok wszystko stykalo a dzis przestal dzialac wzmak wcale nie chce sie wlaczyc i nic nie gra !!!! bezpiecznik przy aku jest na chodzie co moglo pasc i od czego zaczac?????????????


mk_tre

Awatar użytkownika
Baracus86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: pt sie 03, 2007 10:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Baracus86 » pn gru 14, 2009 23:13

zacznij od kabli, biezpiecznikow w wzmaku, połączeń na chinchach i przede wszystkim czy nie świeci się czasem protect ;)


:satan: My DEVIL :satan: juz nie ma :(
Jest e36 M52b25 :)
Obrazek

MK_TRE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 478
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 21:50
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

Post autor: MK_TRE » pn gru 14, 2009 23:20

Baracus86, polaczenia na kablach sa spoko wszystko styka tyle dzis zdarzylem sprawdzic bo sie ciamno zrobilo i pupa blada a wlasnie bezpiecznkow we wzmaku jakos nie potrafie wyjac nie wiem czemu ale jakims dziwnym cudem nie chca wysc :crazy: :crazy:

[ Dodano: 15 Gru 2009 10:32 ]
kurde no wlasnei sprawdzilem bezpieczniki na wzmaku sa dobre na kablu tak samo polaczenia tez wsio gra na wzmaku nie mam zadnej kontrolki protect ostrzegawczej i nie wim co sie stalo ze nie dziala co jeszcze mozna samemu sprawdzic zanim odda sie ze tak powiem fachowcowi :grrr: :grrr: :grrr:


mk_tre

Awatar użytkownika
popak20
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: pn wrz 07, 2009 17:53
Lokalizacja: B-tów
Kontakt:

Post autor: popak20 » wt gru 15, 2009 19:15

Witam
Możesz sprawdzić czy jest zasilanie na REM czy dochodzi jak włączasz radio.

Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości