Oświetlenie od panelu włącznika świateł

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

matis991
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 12, 2009 23:08
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Oświetlenie od panelu włącznika świateł

Post autor: matis991 » sob gru 12, 2009 23:13

Witam. Posiadam golfa III i mam w nim popalone niektóre żaróweczki od podświetlania od zapalniczki i pokręteł ogrzewania wymieniłem i śmiga elegancko ale nie wiem jak wyjąć ten panel od włącznika świateł gdzie jest regulacja wysokości świateł i jasność podświetlania tablicy rozdzielczej. Podświetlanie świateł działa ale tych dwóch czyli wysokość świateł i jasność już nie. Powiedzcie mi o ile jesteście w stanie jak wyjąć ten panel od świateł :) czy zatrzaski są czy trzeba coś odkręcić próbowałem zdjąć ale mi się nie udało.



Awatar użytkownika
bacik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: ndz paź 14, 2007 22:46
Lokalizacja: VWałbrzych
Kontakt:

Re: Oświetlenie od panelu włącznika świateł

Post autor: bacik » sob gru 12, 2009 23:17

matis991 pisze:Witam. Posiadam golfa III i mam w nim popalone niektóre żaróweczki od podświetlania od zapalniczki i pokręteł ogrzewania wymieniłem i śmiga elegancko ale nie wiem jak wyjąć ten panel od włącznika świateł gdzie jest regulacja wysokości świateł i jasność podświetlania tablicy rozdzielczej. Podświetlanie świateł działa ale tych dwóch czyli wysokość świateł i jasność już nie. Powiedzcie mi o ile jesteście w stanie jak wyjąć ten panel od świateł :) czy zatrzaski są czy trzeba coś odkręcić próbowałem zdjąć ale mi się nie udało.
sa zatrzaski jak chcesz kolego to moge ci przerobić taki włacznik swiatłe na diodach kolory jakie chcesz


Obszywanie Kiertownic gałek zmiany bieógw i innych. BRY NA MASKE Obszyte kierownice gąłki i inne
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=247787

matis991
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 12, 2009 23:08
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Oświetlenie od panelu włącznika świateł

Post autor: matis991 » sob gru 12, 2009 23:20

sa zatrzaski jak chcesz kolego to moge ci przerobić taki włacznik swiatłe na diodach kolory jakie chcesz
pewnie kolor zielony jest podświetlania a jak przerobić jakieś naklejki czy musiałbym to wysłać do ciebie?? I jaki koszt??
Ostatnio zmieniony sob gru 12, 2009 23:20 przez matis991, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob gru 12, 2009 23:21

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=12766
o ile dobrze pamiętam nie ma żaróweczki podswietlającej bezpośrednio pod tymi pokrętłami, tylko światło jest przewodzone w przezroczystych plastykach od żaróweczki albo doidy na głównej płytce włącznika


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
damian81Z
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 368
Rejestracja: śr kwie 23, 2008 21:54
Lokalizacja: Śląsk/Zabrze

Post autor: damian81Z » sob gru 12, 2009 23:22



[size=100][b]swiadomy praw i obowiązkóV Wybrałem VW [/b][/size]
[b]"Ktoś o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu"[/b]

matis991
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 12, 2009 23:08
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: matis991 » sob gru 12, 2009 23:24

damian2Zabrze pisze:wszystko jest opisane http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=11416
Oto koledzy chodziło. Dzięki



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob gru 12, 2009 23:31

http://www.blauertacho.de/doc/vw/golf_3 ... f_blau.htm
jeszcze trochę jak rozebrać włącnzik


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 378 gości