mk III PODSWIETLENIE POKRETEL NAWIEWU

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr mar 01, 2006 09:03

Niestety, w najbliższych dniach nie planuję robienia nowych przełączników, sprzedaje ten który skońćzę i na pewien czas odpuszczam sobie przeróbki. Samego zestawu nie ma jak sprzedać, ponieważ do przełącznika świateł nie ma zestawu, to tylko ciężka i mozolna praca :-)
Zestaw jest tylko do podświetlenia konsoli środkowej i w kolorze niebieskim wygląda tak:
Obrazek

Jeśli chodzi o przełączniki to niestety został tylko czerwony ale na sprzedaż będzie dopiero za kilka dni, jak skończę swój któy właśnie jest w trakcie robienia.

Osobiście wolę kolor czerwony ponieważ mam metodę na przerobienie bez usuwania tej upirdliwej zielonej farby więc bez najgorszego babrania.



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » śr mar 01, 2006 10:29

O widze na fotce ramki na zegary :) z Dido Tunning od Mapeta może?

Ja planuje (jak bede miał czas) zrobić podświetlenie na niebiesko - pod kolor radia :) no i ramki na pokrętła załozyć bo radio ma srebrną obwódkę..
może wydawać się trochę badziewne ale mi się podoba - przynajmniej na zdjęciach..



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr mar 01, 2006 12:17

Fotka nie jest z mojego VW, to auto ksorzeł który montował mój neon u siebie. Nie wiem skąd miał ramki na zegarach, to pytaniej raczej do niego.

Co do twojej wizji kolorystycznej, to nie sugeruj się tym co mowią inni. Jak ci się podoba to zrób. Ja na początku miałem na niebiesko jednak nie spodobał mi się efekt końcowy i zrobiłem wszystko na czerwono-teraz jestem happy.

Na mojej stronie znajdziesz troszeczkę fotek jak to wygląda teraz a jak wcześniej-polecam.



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » śr mar 01, 2006 13:45

rydzu pisze: Na mojej stronie znajdziesz troszeczkę fotek jak to wygląda teraz a jak wcześniej-polecam.
Twoją stronę dokładnie przeczytałem - jeśli chodzi o dział "porady" - dzieki !!

Na razie jestem przygotowany teoretycznie :) tarcze i ramki w drodze :)
podświetlenie zostawię sobie na przerwę świąteczną...

Już chyba wiem że to będzie katoda UV do zegarów i niebieskie LED-y do pokręteł ...

Chociaż zastanawiam się nad wstawieniem zegarów ok MK4 - tyle że na allegro nie chcą podac numerów z naklejki :P musi widać jakieś "lewe" więc nie kupie takich na pewno..



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr mar 01, 2006 14:29

Przeglądnij też galerię tam tez jest co oglądać :-)

Co od zegarów to interesuje cię tylko początek numeru: 919 czy 920 reszta mało ważna.



zloty60
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: czw sty 19, 2006 14:13
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zloty60 » śr mar 01, 2006 17:41

A moze takie.Sorki za słaba jakość ale to telefonem zdjecie robione.
Takie mam w swoim.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » czw mar 02, 2006 09:08

Skoro masz Panasonica FX to mało pasuje do czerwonego podświetlenia, nie sądzisz że się gryzie kolorystycznie?

Co do panelu to moim zdaniem ładnie ale zdecydowanie bardziej podoba mi się podświetlenie tak jak w oryginale całego panela, nie tylko symboli.
Ale każdy ma swój gust a o takich rzeczach się nie dyskutuje :-)
:hmm:



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » czw mar 02, 2006 09:42

rydzu pisze:Przeglądnij też galerię tam tez jest co oglądać :-)

Co od zegarów to interesuje cię tylko początek numeru: 919 czy 920 reszta mało ważna.
Galerię przeglądnąłem, topic o zegarach z MK4 znam dogłębnie.. :P

problem jest w tym że nikt (lub mało kto z allegro) nie chce podać numerów z naklejki - nawet 3 pierwszych 919 :(

Problemem jest tylko brak czasu...może na święta znajde czas coby sie pobawić...a najlepiej rzeczywiście kupić stare zegary i pokrętła i testować spokojnie w domu..



greg

Post autor: greg » czw mar 02, 2006 14:35

cowboy pisze:problem jest w tym że nikt (lub mało kto z allegro) nie chce podać numerów z naklejki - nawet 3 pierwszych 919
bo kasują numery na zegarach bo można ustalić numery nadwozia samochodu - przynajmniej taką uzyskałem informację - że "porządny złodziej" to albo kasuje numery na liczniku golfa 4 albo go pali.... celem utrudnienia ustalenie skąd to pochodziło



wilkor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr lis 02, 2005 12:40
Lokalizacja: D.Leśny

Post autor: wilkor » czw mar 02, 2006 15:24

fajnie pd świetlenie...pasowao by mi do niebieskiego tygrysa ;-)


felgi juz sa, wprawdzie nie bbs ale są ładne...czekamy na lato.

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » czw mar 02, 2006 15:40

wilkor pisze:fajnie pd świetlenie...pasowao by mi do niebieskiego tygrysa ;-)
Niebieskie zestawy do panelu ogrzewania jeszcze mam na magazynie :-) :hmm:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 328 gości