Zabudowa audio VW Golf IV Variant

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Zabudowa audio VW Golf IV Variant

Post autor: showtime » pn gru 07, 2009 22:43

Witam
Bardzo prosze o porady w doborze sprzętu do mojego samochodu.

Muzyka jakiej słucham to głównie trance i hip-hop. Zastanawiam sie nad zabudową audio.

Jednostka sterująca jaka jest w aucie to chyba nienajgorszy Kenwood DNX-5220BT, dlatego warto wykorzystac atuty tego sprzętu :)

Obrazek

Jesli chodzi o wzmacniacze to oczywiscie 2 razy.
Jeden na przód do zasilenia zestawu odseparowanego (pytanie jakiego wzmaka i glosnikow?)

Drugi wzmak na tył pod subwoofer (jaki sub i jaki wzmak?). Mam na oku pod suba wzmacniacz ALPINE MRP-T220. Czy warto?

Nie chcialbym przeznaczyc na to majątku. Interesuje mnie ładne brzmienie i niezbyt wygorowana cena (jesli to idzie w parze) :)

Ostatnie pytanie odnosnie kabli. Czy kupowac DIETZ'a czy moze byc np. zestaw za 100 zł z NORAUTO :)?
Ostatnio zmieniony pn gru 07, 2009 22:45 przez showtime, łącznie zmieniany 1 raz.


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » wt gru 08, 2009 00:58

Dla mnie niezbyt wygórowana cena przy Twoich wymaganiach za te klocki to 3 tys. zł.
Podaj jaki masz budżet orientacyjny na to, to można coś kombinować. Dobrze byłoby gdybyś też podał swoje preferencje, rodzaj słuchanej najczęściej muzyki itd...



Awatar użytkownika
popak20
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: pn wrz 07, 2009 17:53
Lokalizacja: B-tów
Kontakt:

Post autor: popak20 » wt gru 08, 2009 20:09

Po co dawać dwa wzmacniacze jak można dać jeden czterokanałowy.



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » wt gru 08, 2009 23:27

No mozna dac jedną czterokanałówke... odchodzi dodatkowy koszt okablowania na drugi wzmacniacz itp. Macie racje. Tylko co wybrac z 4-kanałówki?


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości