Sposob na zarysowania kokpitu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Orcio

Post autor: Orcio » pn gru 07, 2009 16:56

bardzo ladnie schodzi plyta CD a pozniej szmata i aceton
ja tak zrobilem i jest pieknie :helm:



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1647
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Post autor: poolak2006 » pn gru 07, 2009 17:10

Ja drucikiem (od mycia powłok teflonowych czy jakoś tak) czyściłem szło dosyć szybko na równych powierzchniach, na wgłębieniach przy guzikach od elektrycznych szybek było dużo ciężej. Po sczyszczeniu, odtłuszczeniu naniosłem siwy lakier szybkoschnący do plastiku (nałożyłem około 6 warstw z tym że baaardzo cienkich aby nie powstały zacieki). Odnowiłem jak dotąd uchwyt lewy, prawy tył i przód, zapalniczkę, trzymadło do napoju, panel climatronic, ten plastik pod climatronicem. Wygląda jak oryginał ... jak ktoś nie wie jak wygląda ta guma to się nie pozna ;)



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » pn gru 07, 2009 18:20

poolak2006 pisze:Ja drucikiem (od mycia powłok teflonowych czy jakoś tak) czyściłem szło dosyć szybko na równych powierzchniach, na wgłębieniach przy guzikach od elektrycznych szybek było dużo ciężej. Po sczyszczeniu, odtłuszczeniu naniosłem siwy lakier szybkoschnący do plastiku (nałożyłem około 6 warstw z tym że baaardzo cienkich aby nie powstały zacieki). Odnowiłem jak dotąd uchwyt lewy, prawy tył i przód, zapalniczkę, trzymadło do napoju, panel climatronic, ten plastik pod climatronicem. Wygląda jak oryginał ... jak ktoś nie wie jak wygląda ta guma to się nie pozna ;)
Zapodaj jakieś fotki jak Ci to wszystko wyszło :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1647
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Post autor: poolak2006 » pn gru 07, 2009 20:42

ok zapodam ale jutro bo dziś nie byłem odwiedzić golfera... ale wygląda sympatycznie ;)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 363 gości