odcięcie ssania[mk2]

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt lut 28, 2006 23:07

steruje podciśnienie z silnika, ten zawór czasowy i jeszcze jeden elektrozawór umieszczony z tyłu na gaxniku, a nim z kolei układ elektroniczny który chyba jest umieszczony w skrzynce pzrekażnikami - ale tego nie jestem pewenin bo nie małem z nim problemów. Ta grzałka to pewnie taka spirala grzejna w tej pokrywie ssania. 800 złotych dobre hehe, mozna bez tego jeździć, albo ją połączyć jak się przepaliła i już, ona troche tylko przyspiesza wyłaczenie ssania i można to samo prawie uzyskać przkręcając trochę pokrywę w prawo, na tyle żeby siolnik nie szarpał przy rozgrzewaniu.

[ Dodano: Wto Lut 28, 2006 10:11 pm ]
to znaczy w lewo miałe napisać


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Łyskacz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 519
Rejestracja: sob maja 21, 2005 08:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łyskacz » śr mar 01, 2006 14:29

UFFFF!!!Gaźnik zrobiony :cool: 180 pln'ów mniej w portfelu ale autko śmiga jak nowe :hmm: :hmm:
specu wymontował gaźnik z auta rozkręcił do gołej śrubki przeczyscił, podpiłował, podszlifował i jest teraz cud malina :cool: :cool:
Jak ktoś chce to dam namiar na tego gaźnikowca w Warszawie :kufel: :kufel: :kufel:


Był Mk2 1,6 LPG 88r. Sprzedany śmiga dalej :)
Jest Renault Megane Coupe <---- sprzedałem tą pomyłkę
Mk2 1,6 D <---- sprzedany śmiga dalej
Jest octavia 1,9 Tdi ASV
Clio mk4 1,2 Limited (fajny bo nowy i na gwarancji) ;]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 340 gości