Golf III GTI/ odstajace listwy na progach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pakob
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: śr cze 01, 2005 14:10

Golf III GTI/ odstajace listwy na progach

Post autor: pakob » wt lut 28, 2006 22:45

Hej Dzis spostrzeglem odstajace obydwie plastykowe listwy na progach po L i P stronie auta.Cos tam nalazlo (brud i sol?) i wyraznie odstaje.Jak to zlikwidowac?czy te listwy sa wciskane czy wklejane ?



wojteks
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 701
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 18:24

Post autor: wojteks » wt lut 28, 2006 23:02

jeżeli to oryginalne GTI to pewnie przegniły/przerdzewiały taśmy stalowe w plastikach zewnętrznych, pozostaje wymiana na inne (nowe w ASO 130pln sztuka). Te nakładki są dwuczęsciowe i prawdopodobnie problem jest z zewnetrzną stroną która jest wciskana, delikatnie można to zdemontować i zobaczyć co sie właściwie stało. Trzeba uważać na zakończenia przy końcach progu (łatwo urwać)



franekdolas2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr lis 02, 2005 22:10
Lokalizacja: Lubin

Post autor: franekdolas2 » śr mar 01, 2006 14:38

witam, pakob tez mialem orginalne listwy GTI, i lekko odstawaly, a pewnego dnia wkur...sie i je powyrzucalem, i nic mi juz nie odstaje, rzadna sol, sie nie zbiera nic z tych rzeczy nic nie gnije;] pozdro.



Awatar użytkownika
SLimak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn sie 08, 2005 15:15
Lokalizacja: Podkarpacie Łańcut
Kontakt:

Post autor: SLimak » śr mar 01, 2006 18:26

witam ja też mam z tym proble ale u mnie to kosztuje 160 pln za sztuke to chyba nie kupie narazie je sciągnołem i nie wiem co dalej chyba załoze inne bo mam niedaleko do producenta do Dębicy



piotr1979
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 538
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 13:39
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: piotr1979 » śr mar 01, 2006 19:55

SLimak pisze:witam ja też mam z tym proble ale u mnie to kosztuje 160 pln za sztuke to chyba nie kupie narazie je sciągnołem i nie wiem co dalej chyba załoze inne bo mam niedaleko do producenta do Dębicy
nie wiem oczym piszesz.wsztstkielistwy sa takie same w kazdym golfie GT,GTI,VR6i kombi takie same dlugie.dlaczego mowisz zeu ciebie sa drozsze?


passat b5 fl ,galaxy 1.9tdi 2005r auy,ALHAMBRA 1.8T AJH,honda civic ufo type r

Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » śr mar 01, 2006 20:05

piotr1979 pisze:nie wiem oczym piszesz.wsztstkielistwy sa takie same w kazdym golfie GT,GTI,VR6i kombi takie same dlugie.dlaczego mowisz zeu ciebie sa drozsze?
Dokładnie... ceny w serwisie są chyba równe w całym kraju... poza tym aktualna cena za ten element to 117zł...


[img]http://dvprogram.pl/vw.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » czw mar 02, 2006 09:35

Marihuana Man pisze:
piotr1979 pisze:nie wiem oczym piszesz.wsztstkielistwy sa takie same w kazdym golfie GT,GTI,VR6i kombi takie same dlugie.dlaczego mowisz zeu ciebie sa drozsze?
Dokładnie... ceny w serwisie są chyba równe w całym kraju... poza tym aktualna cena za ten element to 117zł...
Niestety, w przypadku serwisów VAG każdy ma własna politykę cenową. Mają tylko cenę bazową w Euro do której dodają swoją marźę. W poznaniu na jedną część każdy serwis ma inną cenę - otwarcie mówią o tym że jaką politykę cenową ma VW



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 431 gości