KR + digi2

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

GrzesWY
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt sty 15, 2008 17:57
Lokalizacja: warszawa

KR + digi2

Post autor: GrzesWY » pt gru 04, 2009 00:38

Witam. Jak w temacie jestem właśnie po swapie z JH na KR i do tego digi2.... dziś odbyły sie pierwsze jazdy i.................normalnie tragedia jeździ gorzej niz moje stare 95 koni z JH i nie wiem zbytnio co z tym fantem zrobić. Wiem że wszyscy będą pisać że trzeba program itp ale miałem nadzieje że to wogóle jakos się będzie odpychać ale niestety się pomyliłem;/ Proszę o jakie kolwiek sugestie i pomysły z waszej strony



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » pt gru 04, 2009 12:09

A to digi 2 to sprawne ?? Sonda odpowiednia i poprawnie działająca ?? Wtryski nie leżały na strychu 5 lat ??



GrzesWY
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt sty 15, 2008 17:57
Lokalizacja: warszawa

Post autor: GrzesWY » pt gru 04, 2009 13:17

TAZ pisze:A to digi 2 to sprawne ?? Sonda odpowiednia i poprawnie działająca ?? Wtryski nie leżały na strychu 5 lat ??
sonda nówka sztuka, wtryski sa od PG i sa sprawne bo byly wyjęte od kumpla który się przesiadł na większe, co do samego digi trudno mi sie wypowiedziec bo raczej wszystko gra pali normalnie itp. AFR też w normie bo znajomy sprawdzał.....
tylko jest problem w tym że ja mu w gaz a on nic :jezor: i krew człowieka zalewa



Awatar użytkownika
smokatsu84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: wt sty 18, 2005 10:08
Lokalizacja: Gdansk/PO
Kontakt:

Post autor: smokatsu84 » ndz gru 06, 2009 19:40

a maf ? Może jest do dupy ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości