[RADIO] Do golfa IV

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
FURMAN TDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: wt paź 27, 2009 19:21
Lokalizacja: zachód

Post autor: FURMAN TDI » czw gru 03, 2009 19:43

Kenwood jest cool ale dyskwalifikuje go za brak CD text,brak ID3 Tag'ów( nie pisze że posiada)a dzisiaj bez tego nie wyobrażam sobie słuchania mp3 z usb :bajer:



markhattan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw paź 22, 2009 01:08
Lokalizacja: WWA

Post autor: markhattan » pt gru 04, 2009 01:27

ma to i to:) http://www.allegro.pl/item827992657_ken ... utora.html



Awatar użytkownika
FURMAN TDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: wt paź 27, 2009 19:21
Lokalizacja: zachód

Post autor: FURMAN TDI » pt gru 04, 2009 11:37

żeczywiście ma, tam nic nie pisało ale dziś wsumie każde liczące radio-cd ma to.
Także ja wybrałby Kenwooda ale decyzja należy do Ciebie :bigok:



Awatar użytkownika
Lakier
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: pt lip 25, 2008 21:00
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Lakier » pt gru 04, 2009 11:46

Baran12 pisze:Widze ze jestes z wawy to masz lepiej podjedz do jakiegos madrego sklepu z CA i oni ci doradza jakie radio kupic do takiej kwoty lub do media markt i kupisz moim zdnaiem to z firm alpine lub clarion
Boze, jakie glupoty gadasz. Przez neta bedzie przynajmniej o 200 zl taniej niz w media markt. Nie wiem co ludzie widza w tych duzych sklepach.

W takiej cenie to obojetnie co kupisz, bedzie gralo podobnie. Masz seryjne glosniki wiec po co wydawac gruba kase na radio. Kup chociazby tego kenwooda i bedziesz zadowlony. Dosyc ladnie wykonany jest.

Ja mam takiego sony:

http://www.allegro.pl/item837793872_son ... iwice.html

i tez jestem zadowlony. Plyty dobrze czyta, seryjne glosniki mam, wiec nie wiadomo czego nie oczekuje, ale jak na moje nie audiofilskie ucho jest ok.



Awatar użytkownika
FURMAN TDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: wt paź 27, 2009 19:21
Lokalizacja: zachód

Post autor: FURMAN TDI » pt gru 04, 2009 12:14

Słuchaj do MediaMarkt możesz podjechać, tam możesz radyjka obejżeć sobie z bliska,pomacać :bigok: a kpisz typa przez neta i oszczędzisz kasiore choćby na kobitkę :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości