Podłączenie podgrzewanych i elekt. lusterek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
slonik98
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 19:54
Lokalizacja: Rogoźnik
Kontakt:

Podłączenie podgrzewanych i elekt. lusterek

Post autor: slonik98 » czw gru 03, 2009 23:24

witam. Ostatnio kupiłem komplet elektrycznych szyb wraz z elektrycznymi i podgrzewanymi lusterkami. Wszystko juz popodpinałem tak jak należy, został tylko problem z grzaniem luster. Z wiązki elektrycznych szyb został mi taki czarny wtyk podobny troche do wejścia do głośnika, i teraz z wiązki lusterek została mi taka wtyczka cała biała z numerkiem 1. Na tamtej czarnej wtyczce jest także numerek jeden. Więc tak: wpiąłem ten czarny wtyk do tej białej wtyczki i wydaje mi się, że grznie nie działa, bo wczoraj szyba tylna odrazu mi odparowała, a lusterka byly cały czas zaparowane (bo rozumiem, że lusterka działają razem z tylną szybą). Coś źle wpiąłem ?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw gru 03, 2009 23:33

slonik98, daj fotki, oryginały lusterka maja płaskie pojedyńcze wtyczki, a ty piszesz że masz osobne do grzania. Grzanie jest od wlącznika podgrzewania szyby tylnej, kabel zielono biały przy tym włączniku, jeśli taki nie dochodzi do słupka to sobie pociąg.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 400 gości