Ogrzewanie tylniej szyby

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ginciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob maja 31, 2008 17:52
Lokalizacja: Śrem

Ogrzewanie tylniej szyby

Post autor: ginciu » śr gru 02, 2009 21:41

Witam posiadam MK4 z climatronikiem problem mój polega na tym że nie działa ogrzewanie tylniej szyby . Po włączeniu na konsoli ogrzewania tylniej szyby uruchamia sie nawie na przednią szybę ??? Czy miał ktoś do czynienia z takim przypadkiem



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » śr gru 02, 2009 21:55

ginciu pisze:Witam posiadam MK4 z climatronikiem problem mój polega na tym że nie działa ogrzewanie tylniej szyby . Po włączeniu na konsoli ogrzewania tylniej szyby uruchamia sie nawie na przednią szybę ??? Czy miał ktoś do czynienia z takim przypadkiem
Chyba troszkę nie rozumiem..
Klimatronik nie ma nic do ogrzewania tylnej szyby..
Na panelu klimatronika możesz sobie ustawić nadmuch na nogi / kratki nawiewów / przednią szybę dodatkowo jest tam możliwość włączenia obiegu wewnętrznego, nadmuchu zwykłego i klimatyzacji..

Ogrzewanie tylnej szyby włączasz przyciskiem w desce - pod środkową kratką nawiewu - obok włącznika awaryjnych.

Czyli u Ciebie jest tak, że wciskasz przycisk ogrzewania tylnej szyby - ten obok włącznika awaryjnych i zamiast ogrzewania szyby włącza się nadmuch na przednią szybę?
Dobrze rozumiem?


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
Kavior
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: wt sie 08, 2006 20:11

Post autor: Kavior » śr gru 02, 2009 22:05

Bezpiecznik albo w prawej przelotce miedzy dachem a klapą masz przerwany brązowy przewód. dlatego nie grzeje tylna szyba. Na klimatroniku naciskasz znaczek szyby i wtedy włącza sie namuch przedniej szyby. Na srodkowej konsoli koło awaryjnych masz włącznik ogrzewania tylnej szyby. Automatycznie wraz z nia grzeją lusterka :bigok: Na jaki kolor podswietla Ci sie klawisz od grzania tylnej szyby? Jak na żółto cały czas niezaleznie czy wcisniety czy nie to prawie na pewno brazowy przewod masz do zlutowania :jezor:

[ Dodano: 02 Gru 2009 21:10 ]
Kamel pisze:Czyli u Ciebie jest tak, że wciskasz przycisk ogrzewania tylnej szyby - ten obok włącznika awaryjnych i zamiast ogrzewania szyby włącza się nadmuch na przednią szybę?
Dobrze rozumiem?
Ja rozumiem to tak że chlopak ogrzewanie tylnej szyby usiłuje włączyć klawiszem szyby na klimatroniku :grin: niepotrzebnie rozpisałem sie o przetartych kablach :jezor:
Ostatnio zmieniony śr gru 02, 2009 22:11 przez Kavior, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » śr gru 02, 2009 22:13

Kavior pisze:Ja rozumiem to tak że chlopak ogrzewanie tylnej szyby usiłuje włączyć klawiszem szyby na klimatroniku :grin:
No ja właśnie tak samo to zrozumiałem :-)


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 445 gości