dziwne zachowanie pierburg 2e3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
gasiorx
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn sie 24, 2009 18:34

dziwne zachowanie pierburg 2e3

Post autor: gasiorx » wt gru 01, 2009 20:59

witam jak w temacie pisze majm problem z tym gaznikiem mian owicie odpalam rano zimnego zapali idealnie ale musze dodac gazu bo inaczej zgasnie a po chwili niezaleznie czy dodaje gazu sam sie jak by zadusi i musze odpalac od nowa kilka razy tak az zalapie a obroty i tak sie trzymaja ledwo ledwo ze nie gasnie, opatentowalem sobie taki sposob ze odpalam auto na benzynie i w kilka sekund zanim sie zadusi przelaczam go na gaz i wtedy chodzi normalnie ale ma pomieszane bene i gaz w gazniku i troche pierdzi tlumikiem wtedy jak to wypali jest ok ale poki sie nie rozgrzeje to i tak gasnie nie wazne czy gaz czy benzyna a jak jest cieply to na gazie mam obroty ok w granicach 900-1000 a benzynie 1100-1300 czyli za duze o wiele , nie mam pojecia co sie dzieje pomocy jestem niedoswiadczony mam tego golfika od poltorej roku zaczal tak wariowac od wiosny tego roku, jest to mk2 1,3 gaznik z 1988 roku dzieki z gory



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt gru 01, 2009 21:54

gasiorx, ale prosiłem cię daj ten temat na ogólnotechniczny dział. Czytaj i siłowniku pull down, membranie ssania. Przenoszę.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
gasiorx
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn sie 24, 2009 18:34

Post autor: gasiorx » śr gru 02, 2009 00:57

dziekuje kolego az tak na forum nie jestem zaawansowany jeszcze moze tutasj dostane jakas podpowiedz odnosnie mojego przypadku



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 395 gości