[mk3] wymiana lusterek na m3 z migaczami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bolid
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: śr lut 15, 2006 23:29
Lokalizacja: Golasowice
Kontakt:

Christopherek

Post autor: bolid » śr lut 22, 2006 19:41

Christopherek>>>>>>> zazdroszcze ci nażeczonej :hmm: :hmm: trudno znaleść dziewczyne ktura zna się i lubi tuning :hmm: sam bym taką chciał,, jesteś szczęsciarz :jezor: :jezor:

a propo lustera wam niepomoge bo niemam jeszcze takich ale zamierzam zamontować i wydaje mi się że żaden problem :grin: ale wydawać mi się może ;p zobaczymy jak w praktyce :) :pub:



Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Re: Christopherek

Post autor: Christopherek » czw lut 23, 2006 01:01

bolid pisze:Christopherek>>>>>>> zazdroszcze ci nażeczonej :hmm: :hmm: trudno znaleść dziewczyne ktura zna się i lubi tuning :hmm: sam bym taką chciał,, jesteś szczęsciarz :jezor: :jezor:

a propo lustera wam niepomoge bo niemam jeszcze takich ale zamierzam zamontować i wydaje mi się że żaden problem :grin: ale wydawać mi się może ;p zobaczymy jak w praktyce :) :pub:
no nie powiem bo moja panna zna się na rzeczy.Ale to przeze mnie ja jej to zaszczepiłem choć dużo wcześniej się ścigała z kolesiami na ulicach.Wtedy jeździła ojca omega 98 baujahr 2,5 tds i niektórzy mieli z nią ciężko.A teraz ojciec kupił audi a4 2000 rok 1,9 tdi(110km) i tym to jak pojedziemy do jej rodziców to bryka aż czarno się za nią robi.Golfikiem jak jeździ to też ma ciężką nogę kiedyś pod wawą rozpędziła się do 170, ja jeszcze takiej prędkości nim nie osiągnąłem.Ona czasem lubi sobie podeptać a ja jej tego nie bronię.Była ze mną nawet na spocie i jej się podobało.AA teraz myślimyjuż o majówce w 100licy.Ale zanim to jeszcze muszę kupić fele i oponki letnie.Założyć wkońcu te lusterka kupić lotkę na szybę, może trochę szyby przyciemnić no i podłączyć wzmacniacz i mojego JBL.Ale jeszcze jest czas.pozdro


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » czw lut 23, 2006 09:03

tak mi ostatnio wpadlo do glowy ze moze nie kupowac tych lusterek m3 (chociaz podobaja mi sie) tylko kupic sobie normalne lusterka do golfa ale podgrzewane i elekttryczne :-k cena bardzo podobna a moga byc bardziej uzyteczne. Cholerka zrobilem sobie teraz z tymi lusterkami ból glowy, juz sam nie wiem :panna:

Bo


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » czw lut 23, 2006 10:41

Ja od dłuższego czasu mam włąsnie dylemat, mam orygianlnie elektryczne i podgrzewane lusterka i taka sama wersja w stylu M3 kosztuje już całkiem niezłe siano. Więc 200-250 tutaj już nie wystarczy



Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » czw lut 23, 2006 10:52

rydzu pisze:taka sama wersja w stylu M3 kosztuje już całkiem niezłe siano. Więc 200-250 tutaj już nie wystarczy
no wlasnie to jest najwieksza zapora dla mnie cena m3 z elektryka, bo wsumie same bez niczego tez mi sie podobaja ale jednak elektryczne bylyby lepsze a co do zwyklych elektrycznych to juz takie mozna niedrogo kupic wiec teraz bedzie burza mozgow :)


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
bolid
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: śr lut 15, 2006 23:29
Lokalizacja: Golasowice
Kontakt:

Post autor: bolid » sob lut 25, 2006 11:16

chłopaki ja mam a swoim MK3 elektryczne orginalne i chcę zakupić M3 ale uznałem poco mi elektryka jak tylko ja jerzdzę tym autkiem i poco mi elektryczne jak i tak lusterka ustawia się raz i pasują. :grin: przecierz nie wsiacie do samochody i za każdym razem ustawiacie lusterka, a może się myle?? :chytry: Jedynym moim problemem są migacze, bo niewiem czy warto czy nie. Jak to będzie wyglądac w MK3 z migaczami :-k no nic dalej będe myślał :grin: pozdrawiem :pub:



Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » ndz lut 26, 2006 23:08

no ja niestety kupno lusterek musze odlozyc na nastepny miesiac bo sie dopatrzylem ze w tym miesiacu musze ubezpieczenie oplacic:-/
bolid pisze:Jedynym moim problemem są migacze, bo niewiem czy warto czy nie. Jak to będzie wyglądac w MK3 z migaczami :-k
ja bede bral z migaczami ale m3 bo np niepamietam albo z3 albo k3 maja ten kierunek taki strasznie duzy na pol lusterka a w m3 te keirunki sa takie zgrabne w sam raz :)


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
michas28
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: śr sty 19, 2005 19:06
Lokalizacja: Bialystok
Kontakt:

Post autor: michas28 » pn lut 27, 2006 12:46

tylko jest jeszcze jedna kwestia odnosnie lusterek typu M3 widoczniosc w nich jest duzo gorsza niz w orginalach


Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem

Awatar użytkownika
bolid
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: śr lut 15, 2006 23:29
Lokalizacja: Golasowice
Kontakt:

Post autor: bolid » pn lut 27, 2006 16:22

michas28 pisze:tylko jest jeszcze jedna kwestia odnosnie lusterek typu M3 widoczniosc w nich jest duzo gorsza niz w orginalach
Niestety z tym musimy się liczyć. ale myśle że będzie pozytywnie nawet przy małej widoczności ;p :pub: :kufel:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 388 gości