Przepływomierz 2.0 V8 mam pytanie prosze o pomoc

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

grzesiek(gti)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 13, 2009 13:50
Lokalizacja: piaseczno

Przepływomierz 2.0 V8 mam pytanie prosze o pomoc

Post autor: grzesiek(gti) » pn lis 23, 2009 09:05

Witam ma problem z przepływka szukając ostatnio po internecie nowej przepływki znalazłem dwa rodzaje przepływek do silnika 2.0 V8 jest ta kwadratowa która ja mam i jest do wenta do takiego samego silnika okrągła która jest dużo tańsza proszę o pomoc czy można ją założyć



Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » pn lis 23, 2009 11:09

grzesiek(gti) pisze:Witam ma problem z przepływka szukając ostatnio po internecie nowej przepływki znalazłem dwa rodzaje przepływek do silnika 2.0 V8 jest ta kwadratowa która ja mam i jest do wenta do takiego samego silnika okrągła która jest dużo tańsza proszę o pomoc czy można ją założyć
One nie są do tych samych silników. Kwadratowa taka jak ty masz jest do silnika 2E a okrągłe są do AGG i chyba ADY(nie jestem pewny)
ps. nie V8 tylko 8v (czyli 8 zaworów, a nie jak ty napisałem 8 cylindrów w układzie V)

Musisz szukać takiego jak masz do twojego silnika.



grzesiek(gti)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 13, 2009 13:50
Lokalizacja: piaseczno

Post autor: grzesiek(gti) » pn lis 23, 2009 23:42

dzieki za pomoc



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn lis 23, 2009 23:54

grzesiek(gti) pisze:est ta kwadratowa która ja mam i
niestety zabulisz, na na na allegro minimum 3 stówki, dokładnie odpisz numery - musisz miec literkę C na końcu numeru, bez niej jest do golfa II, troche o innych parametrach.
Przy czym taka przepływka jak masz (i ja też) jest raczej naprawialna, więc moze zanim wyłożysz kase napisz co sie jej dzieje.
Ostatnio zmieniony pn lis 23, 2009 23:55 przez Paweł Marek, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » wt lis 24, 2009 10:11

Właśnie może opisz co się dzieje z tą przepływką?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 576 gości