woda w bagażniku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piopio81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn paź 30, 2006 19:51
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: piopio81 » czw mar 08, 2007 21:19

ja tęż miałem wodę w bagażniku tzn.koło zaroszone dywanik od spodu mokry.
U mnie ciekło przez uszczelki lamp, woda podciekała pod wykładzine i tam się zbierała radziłbym ci to sprawdzic.
lampy zdjołem uszczelki posmarowałem uszczelniaczem-silikonem i problem z głowy.
tylko uważaj przy dokręcaniu śrub od lamp, łatwo można urwac mocowanie przez zamocne dokręcenie.



Bąku
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 794
Rejestracja: pn lut 19, 2007 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bąku » pt mar 09, 2007 11:59

a wiec tak wczoraj popadało wiec dzisiaj pomyslalem ze jak rano zajrze do bagaznika to bedzie jezioro. w srode jak wyjalem wykladzine z bagaznika przy okazji odkrecilem prawa lampe zeby zerknac czy uszczelka jest ok byla ok, ale moze jakos sie zawinela czy cos i jak odkrecilem i przykrecilem lampe to sie ulozyla bo dzisiaj ku mojemu zdziwieniu w bagazniku suchutko no chyba ze woda zdazyla wysnąć ale niesadze. wiec chyba problem rozwiazany dzieki panowie za wszelki sugestie i porady :pub:



szpak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: pn lut 13, 2006 12:21
Lokalizacja: kędzierzyn

Post autor: szpak » pt mar 09, 2007 13:36

dlamnie plus pisałem oym pierwszy :okej: t



Awatar użytkownika
gatokane
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: sob paź 31, 2009 22:37
Lokalizacja: Przemysl

Post autor: gatokane » pt lis 06, 2009 15:06

Ja sprawdzilem lampe jej uszczelke a okazalo sie przy mokrej probie ze woda wycieka z tej dziwnej kratki co jest pod lampa bardziej z boku i co to wogle jest i jakie ma zastosowanie i jak to naprawic( rozebrac i dostac sie do tego co wyglada jak kratka wentylacyjna,tez ma uchylne klapki) moze ktos sie orientuje mial z tym wczesniej do czyniena prosze o rade ?



tomekmas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 22, 2009 18:02
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: tomekmas » ndz lis 22, 2009 18:11

wielka woda w bagażniku pomocyyyy!!!!!!!!!!!! po jakimkolwiek deszczu w bagażniku jest tyle wody ze musze wykrecac szmate.. normalnie wody aż masakra.. niewiem skąd ona leci... napewno nie z lamp bo sprawdzałem.. troszke kapie z zamka bo rozkreceałem klape ale nie az na tyle zeby tyle wody naleciało do środka.. niewiem co robic czytałem juz tyle o tym ale nic nie pomaga.. pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 315 gości